Czekają stypendia dla uzdolnionych sportowo i artystycznie. Złóż wniosek

  • 09.04.2021, 21:08
  • Tomasz Ratuszniak
Czekają stypendia dla uzdolnionych sportowo i artystycznie. Złóż wniosek fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Do 15 maja można składać w Ratuszu wnioski o stypendia Burmistrza Miasta Dębicy przyznawane młodzieży mogącej pochwalić się wybitnymi osiągnięciami sportowymi i artystycznymi.

O stypendia mogą starać się osoby zamieszkujące na terenie miasta, które do czasu przyznaniu stypendium nie ukończyły 21 roku życia. Obecnie burmistrz może przyznać 10 stypendiów za osiągnięcia sportowe i 10 za osiągnięcia artystyczne. Wypłacane będą od września do czerwca.

Z wnioskiem mogą wystąpić pełnoletni uczniowie, rodzice, opiekunowie, dyrektorzy jednostek organizacyjnych miasta Dębicy, stowarzyszenia, kluby sportowe i artystyczne. Do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające dotychczasowe osiągnięcia kandydata.

  • Wzór wniosku o stypendium artystyczne znaleźć można tutaj
  • wzór wniosku o stypendium sportowe tutaj.

 

Wymagane dokumenty należy złożyć do 15 maja w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Dębicy, przy ul. Ratuszowej 2, uwzględniając osiągnięcia sportowe lub artystyczne w okresie poprzedzającym przyznanie stypendium.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Spraw Obywatelskich.

Przeczytaj również: Blanka walczy z guzem mózgu - możesz pomóc

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe