W parku wandale znów dali o sobie znać

  • 10.04.2021, 14:45 (aktualizacja 11.04.2021, 14:31)
  • Tomasz Ratuszniak
W parku wandale znów dali o sobie znać
Wiceburmistrz Jerzy Sieradzki przyznaje, że Parku im. Skarbek-Borowskiego prawie codziennie dochodzi do zniszczeń.

Tym razem ofiarą wandali padł labirynt w Parku Doświadczeń. Ktoś musiał wykazać się wyjątkową determinacją, ponieważ udało mu się nie tylko urwać śrubę, ale i zniszczyć podstawę urządzenia.

- Nie mam nawet słów żeby to skomentować  - mówi Jerzy Sieradzki.

Przeczytaj: Na Pomnik Dzieci Utraconych potrzeba 70 000 zł

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kok
kok 11.04.2021, 19:18
Dlaczego uparcie piszecie "im. Skarbek-Borowskiego"? Przecież nigdzie on się tak nie nazywa...
Apel
Apel 11.04.2021, 10:13
Apel do Rodziców! Uczmy dzieci kultury!
DJ
DJ 10.04.2021, 22:56
Woah, party now
Too much money in the bank account
Hands in the air make you scream and shout
When we’re in Dębica !
Woah, party now
Spending money in a large amount
Hands in the air make you scream and shout
When we’re in Dębica !

Ala
Ala 10.04.2021, 22:04
To są te kamery czy ich nie ma?
Hory
Hory 10.04.2021, 21:43
Ile wydaliśmy na ten cały nieszczęsny park...... I komu on tak naprawdę służy.....
Sz
Sz 11.04.2021, 10:45
Zobacz ile dzieci bawi się tam na weekendzie. To akurat bardzo dobra inwestycja. A Ty idź zamknij się w piwnicy i narzekaj na wszystko
RDE
RDE 10.04.2021, 19:39
To Ja się pytam po co tam są kamery???
pablo
pablo 10.04.2021, 18:36
Słów to nie ma żeby skomentować sposób zarządzania miastem przez Szewczyka & company.
???
??? 11.04.2021, 22:07
To Szewczyk & company dokonują tych zniszczeń?
pablo
pablo 12.04.2021, 08:10
Nie, ale odpowiadają za to, żeby zapewnić porządek i bezpieczeństwo.
K
K 12.04.2021, 10:52
a ja myslalem ze od tego sa te asy ze strazy miejskiej....
t
t 12.04.2021, 16:55
A SM podlega... Szewczykowi.
Janosik
Janosik 10.04.2021, 18:14
To ja mam pytanie.
Co w tym czasie robił funkcjonariusz odpowiedzialny za monitoring?
Takiego zniszczenia nie dokonuje się mimochodem tylko trzeba chwilę się napocić, żeby było śmieszniej, kamera jest tuż nad tym placem.
Dębicka straż miejska pod obecną komendą to dno i wodorosty.
Ty trzeba bulteriera a nie ministranta!
S
S 10.04.2021, 18:14
rozumiem, ze kamera która jest widoczna na zdjęciu albo nie działa albo nikt jej na bieżąco nie sprawdza ?
Janusz Głuś
Janusz Głuś 10.04.2021, 16:15
Straż miejska patrol za dnia 2 os a w nocy Policja i będzie spokój i tak obie drużyny są za nasze pieniądze tak jak i ten Park
tommy
tommy 10.04.2021, 15:36
Szewczyk to zamiast pisowca udawac pod kaczynskim to by sie przeszedl do parku i dopilnowal porzadku, bezpieczenstwa. Bo potem bedzie obrazony jak ktos mu wytknie ze park ktory mial hyc perelka okaze sie ruina.
tosiek
tosiek 10.04.2021, 15:34
Panie Sieradzki (jeden i drugi w zasadzie). Słów to my nie mamy żeby skomentować jak rządzicie miastem. Brudno, ciemno i wandalizm. Ale grunt, że jednemu pensja a drugiemu wyższa dieta wpada.

Pozostałe