Będą tam mieć siłownię, salę do gry w tenisa stołowego i szatnie

  • 13.04.2021, 17:09 (aktualizacja 13.04.2021, 18:00)
  • Tomasz Ratuszniak
Będą tam mieć siłownię, salę do gry w tenisa stołowego i szatnie fot. Urząd Gminy Dębica.
Budowa tego budynku rozpoczęła się jeszcze w 2018 roku. Dziś jest już jednak gotowy i niedługo zostanie oddany w administrację Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.

W 2018 roku, kiedy realizowany był I etap budowy budynku na terenie Zespołu Szkół w Latoszynie, udało się tam wykonać roboty ziemne, fundamenty pod budynek, posadzki, a także przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne. Kosztowało to gminę 130 tys. zł. Pozostałe prace budowlane zostały wykonane w II etapie, kiedy to powstały również place postojowe, chodniki oraz tereny zielone wraz z ogrodzeniem. To pochłonęło 850 tys. zł.

W sumie więc inwestycja w w infrastrukturę sportową w Latoszynie kosztowała gminny budżet 980 tys. zł. W budynku o powierzchni prawie 170 m2 znajdują się dwa duże pomieszczenia, które będą służyć jako siłownia (39,5 m2) i sala do gry w tenisa stołowego (51 m2) oraz mniejsze pomieszczenia, w których ulokowane zostały dwie szatnie, trzy łazienki, pomieszczenie socjalne i kotłownia.

Wykonawcą inwestycji był Zakład Budowlano-Remontowy Ryszarda Gawlika z Dębicy.

Przeczytaj również: Koronawirus: dalszy spadek zakażeń

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe