Ponad trzydzieści interwencji strażaków - zdjęcia

  • 14.04.2021, 13:45 (aktualizacja 14.04.2021, 16:07)
  • Grzegorz Król
Ponad trzydzieści interwencji strażaków - zdjęcia Fot. OSP Nawsie Brzosteckie.
Do godz. 13:20 strażacy z całego powiatu dębickiego interweniowali 31 razy w związku z powalonymi drzewami.

Padający od wczoraj śnieg dał się we znaki mieszkańcom całego powiatu dębickiego. Plusowa temperatura sprawia, że śnieg jest ciężki, przez co w wielu miejscach na drogi powalone zostały drzewa. Pierwsze zgłoszenie o takim zdarzeniu wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy wczoraj, o godz. 23:48 z Łęk Górnych. Kolejne dotarło do dębickiej komendy ok. godz. 3 nad ranem, a potem posypały się następne. Strażacy wyjeżdżali do z zgłoszeń w: Łękach Dolnych, Zasowie, Podlesiu, Grudnej Dolnej, Połomii, Gorzejowej, Nagoszynie, Przeczycy, Grudnej Górnej, Łękach Górnych, Podgrodziu, Woli Brzosteckiej, Zwierniku, Pustkowie, Siedliskach-Bogusz, Głowaczowej, Dębicy, Przerytym Borze, Stobiernej, Paszczynie, Dębowej i Januszkowicach. 

Na tym jednak może nie być koniec. Synoptycy przewidują dalsze opady śniegu, które zaczną się około godz. 20 i potrwają całą noc. Dodatnie temperatury ponownie sprawią, że śnieg będzie mokry i ciężki.

Czytaj także: Ciągnik przełamał się na pół - droga zablokowana!

Grzegorz Król

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe