Pokazały mamom, co będzie modne latem

  • 20.06.2017, 08:35 (aktualizacja 20.06.2017, 11:23)
  • Tomasz Ratuszniak
Pokazały mamom, co będzie modne latem
Później niż zwykle, ale za to aż przez trzy dni świętowały Dzień Matki dzieci z Niepublicznego Przedszkola Weldon Kids. Tegoroczne obchody odbywały się tam pod hasłem Matka XXI wieku.

- Bycie mamą to wyzwanie zawsze i wszędzie, niezależnie od czasu historycznego i szerokości geograficznej. Współczesna mama jest optymistyczną, zakochaną w swojej rodzinie, pracowitą, pełną pasji, planów, uśmiechniętą marzycielką, która, kiedy trzeba, to twardo stąpa po ziemi - tłumaczy Agata Żmuda, dyrektorka przedszkola.

Ale nie tylko hasło, ale i konwencja tegorocznej imprezy były wyjątkowe. Szefowa Weldon Kids postanowiła bowiem odejść od klasycznej formy występów scenicznych i zorganizowała w przedszkolu pokaz mody dziecięcej, a dzieci wcieliły się w rolę modeli.

Stroje z kolekcji letniej udostępniła Joanna Koblańska, właścicielka sklepu Szafeczka. O fryzury przedszkolaków zadbały zaś uczennice III klasy Technikum Usług Fryzjerskich z Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy, które pracowały pod kierunkiem Beaty Krupy, nauczycielki praktyki zawodu.

Więcej na ten temat w najnowszym OL.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe