O Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej dyskutować będą w sieci. Przyłącz się!

  • 16.04.2021, 12:51 (aktualizacja 16.04.2021, 13:06)
  • Tomasz Ratuszniak
O Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej dyskutować będą w sieci. Przyłącz… fot. Urząd Miejski w Dębicy.
W najbliższy wtorek 20 kwietnia odbędzie się dyskusja publiczna na temat projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej w Dębicy. Dyskusja odbędzie się w formie online za pomocą platformy ZOOM.

Link do dyskusji aktywny będzie na stronie miasta dopiero 20 kwietnia. Ale może w niej wziąć udział każdy, pod warunkiem podania imienia i nazwiska. Podczas dyskusji możliwe będzie zabieranie głosu, z opcją udostępnienia swojego wizerunku (w tym celu komputer powinien być wyposażony w kamerę oraz mikrofon), zadawanie pytań i składanie uwag w formie zapisu tekstowego. Oczywiście pytania niezwiązane z tematem dyskusji lub zawierające treści obraźliwe nie będą odczytywane, a wypowiedzi osób zostaną przerwane.

Plan dyskusji:

  • od godz. 11:00 do 12:00 – dyskusja na temat rozwiązań przyjętych w projekcie zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Dębica – 2010 w rejonie ulic Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej w Dębicy,
  • od. godz. 12:30 do 14:00 – dyskusja na temat rozwiązań przyjętych w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 1/2019 w rejonie ulic Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej w Dębicy.

Przeczytaj również: Na razie na Mościckiego jest dziura na dziurze

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe