Policja prosi o pomoc osoby, które zarejestrowały kamery

  • 19.04.2021, 12:52 (aktualizacja 21.04.2021, 08:11)
  • Grzegorz Król
Policja prosi o pomoc osoby, które zarejestrowały kamery Piotr Ziarnik (na zdjęciu drugi z lewej) widziany był w Delikatesach Centrum.
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Dębicy apeluje do osób, które rozpoznają się na zdjęciach z kamer monitoringu o zgłaszanie się na policję. Ma to związek z zaginięciem 39-letniego Piotra Ziarnika.

Mężczyzna wyszedł z domu 29 marca do bankomatu i ślad po nim zaginął. Wiadomo, że do bankomatu nie dotarł. Policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer w Delikatesach Centrum przy Al. Jana Pawła II, gdzie widać poszukiwanego mężczyznę. Ale w tym czasie w sklepie były też inne osoby, które policja prosi o kontakt. Kryminalni apelują również o kontakt do wszystkich, którzy 29 marca, pomiędzy godziną 15:20 a 17 przebywali w rejonie wałów przeciwpowodziowych wzdłuż Wisłoki, na odcinku od mostu na Straszęcin do mostu na Zawierzbie. Apel kierowany jest także do przejeżdżających w tamtym rejonie kierowców, którzy albo coś widzieli, albo w swoich pojazdach mają zamontowane wideorejestratory, przez które Piotr Ziarnik mógł zostać nagrany.

- Wszystkie te osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 8228321 lub 47 8228322 (nowe numery stacjonarne Policji). Zapewniamy anonimowość - apelują policjanci.

Oprócz policji mężczyzny poszukiwali również strażacy, którzy przeczesywali koryto Wisłoki od mostu kolejowego po Brzeźnicę, m.in. przy użyciu sonaru. Piotr Ziarnik przy sobie miał telefon, który jest nieaktywny. Niestety jest to stary model, przez co nie można sprawdzić, gdzie ostatnio się logował. Miał także portfel z dowodem osobistym. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie moro koloru zielonego, granatową kurtkę typu wiatrówka i czarne adidasy. Wysoki, ma ok. 180 cm wzrostu, włosy koloru ciemnego, oczy brązowe (ciemna oprawa oczu), barczystą budowę ciała.

Czytaj także: Ciężarną zabrała karetka pogotowia

Grzegorz Król

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe