Szukasz pracy? Może skorzystasz z oferty spółki Omega Pilzno

  • 20.04.2021, 17:16
  • Janusz Grajcar
Szukasz pracy? Może skorzystasz z oferty spółki Omega Pilzno
Pandemia okazała się silnym ciosem wymierzonym w globalny rynek. Są jednak branże i przedsiębiorstwa, które odnotowały znaczny wzrost. Na kryzysie skorzystał sektor logistyki magazynowej, oferujący w tych trudnych czasach pewną pracę oraz możliwość łatwego poszerzenia kompetencji. Branża szczególnie dobrze rozwija się w województwie podkarpackim, a do liderów regionu należy Omega Pilzno.

Nowe obiekty logistyczne oraz stale rosnący popyt na wynajem przestrzeni magazynowej sprawiają, że zapotrzebowanie na pracowników w branży jest bardzo duże. Poszukiwani są głównie magazynierzy oraz operatorzy wózków widłowych. Omega Pilzno oferuje stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w parku logistycznym w Mokrzcu i Podgrodziu.

Magazyny pełne towaru
Sektor logistyczny odnotował bezprecedensowy skok, który zawdzięcza m.in. branży e-commerce. Zapotrzebowanie na usługi sklepów internetowych wzrosło znacząco podczas pandemii. Zamknięte galerie spowodowały, że klienci o wiele chętniej decydowali się na zakupy w sieci. Jednym z najważniejszych etapów podróży zamówienia od dystrybutora do klienta jest magazyn lub centrum logistyczne, gdzie towar podlega kompletacji i pakowaniu, by finalnie trafić do firmy kurierskiej.

- W ostatnich miesiącach magazyny w całej Polsce pracują pełną parą. Szczególnie widoczny jest popyt na nowoczesne budynki, oferujące najwyższy standard obsługi. Takie, które posiadają rozwiązania technologiczne gwarantujące niezawodność procesów, ale także przyspieszające i ułatwiające wykonywanie zadań pracownikom – mówi Katarzyna Godawska, dyrektor personalny w Omedze Pilzno.

Obserwowane, wysokie zapotrzebowanie producentów na powierzchnie do magazynowania towarów, pozwala twierdzić, że trend wzrostowy w logistyce szybko się nie odwróci. Branża staje się tym samym atrakcyjna dla osób poszukujących pewnego miejsca zatrudnienia.

Pewna praca w logistyce – potrzebni magazynierzy
Obecna sytuacja sprawia, że firmy zajmujące się logistyką magazynową mogą poszczycić się stabilną pozycją na rynku. Omega Pilzno to polski operator logistyczny. W branży TSL funkcjonuje od niemal 30 lat. Zatrudnia ponad 1200 osób w kilkunastu placówkach w całym kraju, a baza magazynowa przedsiębiorstwa przekracza 140 000 m2 powierzchni. Pięć magazynów zlokalizowanych jest na Podkarpaciu i jeden w Gdańsku.

Firma prowadzi usługi logistyczne, spedycyjne i transportowe o zasięgu globalnym. Współpracuje z szeroką gamą przedsiębiorstw z wielu sektorów gospodarki. Klienci korzystający z usług Omegi Pilzno pochodzą m.in. z branż automotive, meblarskiej czy spożywczej. Szybki rozwój sektora magazynowego w przedsiębiorstwie przełożył się na nowe miejsca pracy.

- Obecnie poszukujemy pracowników do magazynów w Mokrzcu i Podgrodziu. Oferujemy przede wszystkim stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia oraz rozbudowany system premiowy. Zapewniamy też nowoczesny sprzęt – przekonuje Katarzyna Godawska, dyrektor ds. personalnych w Omedze Pilzno.

Mokrzec i Podgrodzie to miejscowości zlokalizowana koło Pilzna, na trasie w kierunku Rzeszowa. Znajduje się tam zespół trzech magazynów o łącznej powierzchni sięgającej 80 000 m2. To nowoczesne obiekty klasy A, należące do parku logistycznego Omegi Pilzno.

Informacja prasowa ITIS Omega Pilzno

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Raid
Raid 21.04.2021, 14:23
Najniższa krajowa hehe
wisiek
wisiek 21.04.2021, 09:46
A wielo płacą ?
omegus
omegus 20.04.2021, 21:52
Kto w omedze pracuje, ten się w cyrku nie śmieje :D
Pracownik
Pracownik 21.04.2021, 11:07
A już nie płacz, wcale zle nie jest. Płaca w terminie i to najważniejsze a praca do niewiadomo jak ciężkich nie należy. Popracuj chwile w tym syfie na stomilu to pogadamy.
omegus
omegus 21.04.2021, 19:17
Nie narzekam na pracę. Chodzi mi o różne decyzje na szczeblach kierowniczych/dyrektorskich, które dotyczą bezpośrednio mojego stanowiska i współpracowników. W niejednej sprawie z dnia na dzień zapadają dwie różne decyzje dotyczące jednej rzeczy. Również pojawiają się od czasu do czasu "usprawnienia", które komplikują pracę zamiast ją faktycznie ułatwić. Mówię to z kilkuletnim doświadczeniem pracy z Omedze.
Co do warunków - to owszem nie są złe.
Qwerty
Qwerty 21.04.2021, 09:59
Komu się nie chce pracować wypisuje kocopoły na internetach :)
omegus
omegus 21.04.2021, 10:56
W moim komentarzu nie ma ani slowa, o tym że nie chce mi się pracować :)

Pozostałe