Prowadzą zbiórkę na zakup ławek. Pomóc może każdy

  • 22.04.2021, 08:33 (aktualizacja 22.04.2021, 09:14)
  • Grzegorz Król
Prowadzą zbiórkę na zakup ławek. Pomóc może każdy
Około 9 tysięcy złotych potrzeba na zakup ławek rezerwowych, które zamontowane zostaną na starym stadionie Igloopolu. W internecie trwa zbiórka na ten cel.

- Akademia Piłkarska Igloopol to powód do dumy dla naszego klubu. Niespełna 300 zawodniczek i zawodników, którzy codziennie trenują, by spełniać swoje marzenia daje nam radość i dopinguje do większego wysiłku. Zależy nam by codziennie poprawiać jakość i warunki ich treningu. Z własnych środków inwestujemy w poprawę infrastruktury, nowoczesne programy treningowe oraz sprzęt - czytamy na portalu zrzutka.pl.

Dalej dowiadujemy się również o rzeczach, które już udało się działaczom Igloopolu zrobić, a także o tych, które planują w przyszłości. Jednym z dużych planów jest wyburzenie części trybuny na stadionie głównym. Chodzi o te znajdujące się za bramkami.

- Chcemy poprawić aspekt wizualny, ale planujemy też budowę dwóch małych trawiastych boisk dla naszych najmłodszych grup, czyli Skrzatów - informują działacze klubu.

Ale największą w obecnej chwili potrzebą jest zakup ławek rezerwowych na stary stadion, na którym mecze rozgrywa młodzież Morsów.

- Dzięki nim będą mieli możliwość rozgrywania meczów w dobrych warunkach. Przyjeżdżają do nas drużyny z całego Podkarpacia i ważną sprawą jest to, żeby oni też czuli się na naszym stadionie komfortowo. Nikomu z Was nie musimy mówić, dlaczego są one ważnym wyposażeniem każdego stadionu piłkarskiego. Zwracamy się do Was z ogromną prośba o wsparcie naszej akcji. Gwarantujemy, że sprawicie uśmiech wielu dzieciakom. Koszt zakupu ławek jest bardzo wysoki. Jeden zestaw to około 4,5 tysiąca złotych. Potrzebujemy na ten cel około 9 tysięcy. Bardzo liczymy na Państwa wsparcie! - czytamy na portalu zrzutka.pl.

Na koncie zbiórki jest obecnie ponad 3,3 tys. zł. Do celu jeszcze sporo brakuje. Aby dołożyć swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia wystarczy kliknąć TUTAJ i wybrać kwotę, którą chcemy przekazać.

Czytaj także: Zorganizowali zrzutkę na budowę oświetlenia

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
haha
haha 23.04.2021, 07:25
Niedlugo bedzie zbiorka na bilet miesieczny dla burmistrza zeby mogl dojechac do pracy.
Ks
Ks 22.04.2021, 17:01
My na parkowej narzekamy że nie mamy trybuny o stanie murawy nie wspominając a na zatorzu MOSiR nie jest w stanie nawet ławek postawić. A tak btw Wisłoka chce większej nowoczesnej trybuny bo mecze cieszą się zainteresowaniem a na Igloopolu planują wyburzyć kawałek trybuny bo im nie potrzebna. Serio? jeśli władze klubu wychodza z założenia że mogą wyburzyć dzieło Brzostowskiego bo i tak nikt ma mecze nie chodzi to źle świadczy o zarządzie, z dzisiejszej perspektywy Wisłoce niewiele brakuje żeby dumnie reprezentować miasto na szczeblu centralnym a igloo żeby zostać osiedlową szkółką piłkarską pokroju DAPu
Nie z Dębicy
Nie z Dębicy 22.04.2021, 17:05
Czy Wasi Kibice szanują mienie innych klubów?
###
### 23.04.2021, 12:59
Nie tylko nie szanują mienia innych klubów, ale nie szanują własności spółdzielni mieszkaniowych itp. To właśnie kibice obsmarowują ściany nawet świeżo otynkowanych bloków i innych budynków. Wszędzie muszą zostawić swój ślad.
acf
acf 25.04.2021, 16:08
Cały trud wkładają w ukochany klub
Roland
Roland 22.04.2021, 12:05
Kluby Dębickie wyręczahą MOSiR z obowiązku dbania o swoje obiekty i jest to nie dobrą praktyka klubów . Tak pokazujecie miastu że po co robić boksy , czy renowacja murawy za środki miasta jak kluby sobie same robią zbiórki na pracę na stadionach . To jest chore i nie poważne, ..!
tick
tick 23.04.2021, 07:21
Co na to Pani Dyrektor, która zawsze ma mądre wytłumaczenie, że wszystko winne tylko nie ona?
Do Roland
Do Roland 22.04.2021, 16:19
Hej Roland wszystkie gminy w Polsce borykają się teraz z ogromnymi problemami finansowymi, wiec czas jest trudny, ale rzeczywiście od 20 lat żadna władza w Dębicy nic nie zrobiła dla obiektów na Wisłoce i Ogloopolu, i super że kluby się angażują w pomoc,
rrr
rrr 22.04.2021, 19:56
WSTYD dla kierownictwa MOSiR.
Masakra
Masakra 22.04.2021, 20:13
rrr dobrze wiesz, ze to co piszesz to jedno wielkie kłamstwo i wstyd dla Ciebie, gdybys był uczciwy to bys zobaczył ile w budżecie na cały rok ma MOSiR na remonty, ale tu nie chodzi o prawdę, zresztą chyba dobrze o tym wiesz
ditto
ditto 23.04.2021, 11:16
No jak taki budżet naszykował Szewczyk a nowa ekipa w radzie uchwaliła, to pretensje niech dyrekcja mosir kieruje tam. W ogóle po co dyrektor skoro nic nie może? W UM wydział zrobić.
rrr
rrr 23.04.2021, 11:06
Dobry menadżer sobie poradzi.

Pozostałe