Podejrzany w areszcie. Przyznał się do ciężkiego pobicia

  • 22.04.2021, 11:50 (aktualizacja 22.04.2021, 13:06)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Podejrzany w areszcie. Przyznał się do ciężkiego pobicia
Nie pamięta, czym zadawał ciosy. Poszkodowany to jego znajomy, przeszedł trepanację czaszki i walczy o życie.

Obaj są mieszkańcami Zagórza w gminie Jodłowa. Najpierw razem spożywali alkohol na posesji podejrzanego. W pewnym momencie 35-letni Mirosław B. kilkakrotnie uderzył w głowę 65-letniego znajomego.

- Początkowo myśleliśmy, że była to siekiera. Ale to raczej pałka albo listewka - mówi prokurator rejonowy Jacek Żak. 

Z przebiegu zdarzenia podejrzany nie wszystko pamięta. Nie potrafi powiedzieć, czym zadawał ciosy, policja nie znalazła narzędzia. Ale przyznał, że użył przemocy wobec kolegi, który go zdenerwował. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała realnie zagrażających zdrowiu i życiu poszkodowanego. Za taki czyn  grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora Mirosław B. został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzyś
Krzyś 22.04.2021, 17:48
I przez kilka lat na utrzymaniu uczciwie pracujących, a potem wróci i znowu będzie postrachem okolic. Polska piękny kraj!
Kaziu
Kaziu 24.04.2021, 13:01
Niezyjemy w wiosce smerfów.Tak wygląda system opierający się na kodeksach ,konstytucji itd.lepiej anarchia ?silny wygrywa ,słaby umiera

Pozostałe