Sylwia Murdza-Chrobak i Stanisław Cabaj honorowymi członkami Radości

  • 22.06.2017, 12:46 (aktualizacja 26.06.2017, 09:05)
  • Admin Admin
Sylwia Murdza-Chrobak i Stanisław Cabaj honorowymi członkami Radości
Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Radość od kilku lat przyznaje tytuły honorowych członków tym, którzy w różny sposób wspierają jego działalność. Dzisiaj, podczas dorocznego pikniku Radości, który właśnie trwa w Bobrowej Woli, otrzymali go Sylwia Murdza - Chrobak i Stanisław Cabaj, a wręczyli je Jan Ciołczyk - prezes Stowarzyszenia i Paweł Morawczyński - wiceprezes (wszyscy na zdjęciu)

Sylwia Murdza - Chrobak, założycielka i liderka Zespołu Ludowego Morsy, działaczka społeczna od wielu lat współpracuje z Radością.  Podobnie jak Stanisław Cabaj - właściciel firmy Mateo.

Piknik w Bobrowej Woli, w ogrodzie Warsztatów Terapii Zajęciowej stowarzyszenia Radość potrwa do godzin popołudniowych. Jego organizacja była możliwa dzięki współfinansowaniu wydarzenia przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie oraz Urząd Gminy Dębica.

Admin Admin

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe