Tą drogą pójdziemy na Kokocz (fotomigawki). Zapraszamy już jutro

  • 22.06.2017, 13:23 (aktualizacja 26.06.2017, 09:06)
  • Admin Admin
Tą drogą pójdziemy na Kokocz (fotomigawki). Zapraszamy już jutro
Już jutro, tj. w sobotę 24 czerwca o godz. 9:00 wyruszamy na pierwszą w tym roku wyprawę pieszą Obserwatora. Pójdziemy z Pilzna na Kokocz i dalej do Zwiernika. Zbiórka przy fontannie na Rynku a Pilźnie.

Nie trzeba się zapisywać, a tempo będzie takie, że każdy sobie poradzi. Z kijami nordic walking lub bez.  Na Kokocz, wzniesienie na granicy Podkarpacia i Małopolski (434 m n.p.m.), wznoszącą się nad Zwiernikiem pójdziemy przez Budyń i inne, południowe przysiółki Zwiernika. Wejście na Kokocz jest łagodne, nie będzie żadnej wspinaczki, chociaż spore fragmenty trasy to marsz pod górkę. Ale wynagradzają to piękne widoki. 

W Zwierniku przystanek, na którym urządzimy piknik. Tu będzie można zakończyć wędrówkę lub pójść z nami do Pilzna. 

Trasa liczy:

  • Pilzno - Kokocz - Zwiernik - ok. 15 km;
  • Zwiernik - Pilzno - ok. 8 km.

Serdecznie zapraszamy! Niżej kilka zdjęć z trasy, jaką pokonamy jutro w drodze na Kokocz.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe