Burmistrz atakowany?

  • 26.04.2021, 21:18 (aktualizacja 26.04.2021, 21:32)
  • Ryszard Pajura
Burmistrz atakowany?
Tuż przed 21 na profilu burmistrza Mariusza Szewczyka pojawił się wpis, w którym pisze on, że nie sztuką jest poniżyć się do poziomu ludzi, którzy Cię atakują. Czy to oznacza, że burmistrz Dębicy czuje się atakowany?

Pełny wpis na profilu Mariusza Szewczyka brzmi: Nie jest sztuką poniżyć się do poziomu ludzi, którzy Ciebie atakują. Sztuką jest wytrzymać to wszystko z uśmiechem na twarzy.

Wpis w niespełna pół godziny zyskał prawie czterdzieści lajków. Pojawiły się też pierwsze komentarze.

- To jest dopiero filozofia - napisała Renata Dobrowolska.

- Robić swoje i do przodu. Loża szyderców już z Biblii jest znana - radzi Barbara Sztyler.

- Święte słowa - komentuje Janusz Wiktorski.

Post Mariusza Szewczyka skomentował także burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski.

- No masz na tym polu spore osiągnięcia - napisał.

Jeśli burmistrz jest atakowany, to przez kogo? Co sądzicie?  

 

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Referent
Referent 10.05.2021, 08:04
To budżetówka właśnie. Niezmienna filozofia od lat.
" czy się stoi, czy się leży pensja się należy"
(i to z uśmiechem na twarzy) ;)
POLAK
POLAK 28.04.2021, 20:15
Ten lepszy świat to normalny świat/ O takim marzymy.
Jocker
Jocker 27.04.2021, 17:35
Czy krytykowanie za nic nie robienie to jest atak?
So
So 27.04.2021, 12:57
Hejtujo burmistza?? ciekawe dlaczego... pomyślmy?

- Brak rozmów z ościennymi gminami oraz powiatem w kwestii wspólnej komunikacji zbiorowej ( to akurat tyczy się nie tylko Szewczyka ale i Rokosza i Gołębiowskiej. Brak solidnego połączenia na lini Dębica-Gmina Dębica-Pilzno to jest wstyd dla tych samorządów)

-Poszerzenie granic miasta- od czasów wyborów jest cisza w tej kwesti, a każdy kolejny rok coraz bardziej doprowadza to miasto do upadku, dookoła miasta mamy tereny/strefy przemysłowe które dawno powinny być w granicach miasta, developerzy wpychają "apartamenty" w każdą możliwą działkę jednocześnie nikt w mieście nie zadbał o przyszłe problemy z korkami w pobliżu tych osiedli( przykład - okolice ratusza i tamtejsze nowe osiedla)
Takie porównanie z sąsiednimi powiatami
Dębica - pow.33,83km Gęstość zaludnienia - 1298,37 os./km²
Ropczyce - pow.47,10km !!! Gęstość zaludnienia - 336,5 os./km²
Sędziszów - pow.36,99km !!! Gęstość zaludnienia - 334 os./km²
Mielec - pow.46,89km Gęstość zaludnienia - 1284,4 os./km²
Jasło - pow.36,52km Gęstość zaludnienia - 970,6 os./km²
Dla porównania Gęstość zaludnienia w Rzeszówie wynosi 1526 os./km²
a w Tarnowie 1494,6 os./km²
W tym tempie za niedługo będziemy najbardziej zatłoczonym miastem powiatowym na południu polski, podczas gdy po drugiej stronie Wisłoki oraz na wschód od miasta mamy olbrzymie tereny pod inwestycje
-Wsparcie sportu w tym mieście to jest jakaś kpina, pomijając remont płyty lodowiska.
~40 tysięczne miasto które nie posiada ani JEDNEJ bieżni tartanowej, najbliższa jest w pustkowie osiedlu... na szczęście jest kasa na stadion lekkoatletyczny który pamięta czasy świetności igloopolu
- Stadion przy ZSZ nr.1 jest bardzo popularny wśród biegaczy, czy tak trudno jako że to obiekt powiatu dogadać się ze starostą i wspólnie znależć odrobinę pieniędzy na bieżnię i parę lamp??
- Hala domu sportu, nasz największy atut, do tego będzie tam grać II ligowa Kępa MOSIR też wymaga remontu, miło będzie oglądać zmagania naszych siatkarzy na trybunach od których nie trąci PRLem
-I na koniec popularny ostatnimi czasy temat stadionów piłkarskich, Stadion Igloopolu wymaga remontu bo tej chwili to jest sypiąca się ruina, zaplecze podobno tragicznie wygląda i na zatorzu i na parkowej. Na Wisłoce ze względu na grę w makroregionie problem jest jeszcze większy, fajnie że projekt na przebudowę stadionu, nie tylko trybuny jest ale trzeba jeszcze chęci żeby zdobyć dofinansowanie z zewnątrz, Szewczykowi oraz panom z RM radzę pooglądać stadiony innych III ligowców, zwłaszcza obiektów w Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Puławach, Ostrowcu Św. Wisłoka gdyby pozyskała sponsora i finanse na II ligę musiała by przyjmować na 50 letnim obiekcie takie kluby jak GKS Katowice, Motor Lublin, Hutnik/Garbarnia Kraków. KKS Kalisz, rezerwy Śląska Wrocław czy Lecha Poznań czy po możliwym awansie Ruchu Chorzów, Jaką wizytówką dla miasta będą wtedy nasze obiekty
sportowe gdy będziemy gościć kluby i kibiców z CAŁEJ POLSKI?!

A to są tylko trzy problemy za które można "atakować" burmistrza, mieszkańcy znajdą ich o wiele więcej. m,in brud w mieście, czy stan ulic oraz dębickiego rynku
bubu55
bubu55 28.04.2021, 13:17
Do tego brak jakiejkolwiek wizji architektonicznej miasta. Od lat nic. Przeraźliwe rudery, "pustostany" ziemne itp. Nic. Nic. Za to konkursy, konkursiki, pielgrzymki itp.
To chyba nie o to chodzi.. To nie to.
Turystka
Turystka 28.04.2021, 16:32
To nie będzie ładne miasto. Zapytajcie młodych, czy będą czekać na zmiany. Oni tylko czekają na wyjazd do lepszego świata. I mają rację, bo ja się nie doczekałam- mieszkam 35 lat w tym mieści i wyjeżdżam też.
Wiem, nikt po mnie nie będzie płakał.
rodrygo
rodrygo 28.04.2021, 10:31
Tylko we wszystkich powyższych miastach porównywalnych z Dębicą jest jeden klub piłkarski. Nie znam drugiego takiego miasta z podobnie patologiczną sytuacją- 40 tys. ludzi i 2 kluby.
So
So 28.04.2021, 12:07
Niestety, skutki nieporozumień leśnych dziadków z Wisłoki oraz Brzostowskiego odczuwamy do dzisiaj, Ale Miasto może promować jeden klub który cieszy się większą popularnością wśród mieszkańców lub prezentuje piłkarsko wyższy poziom, w tym wypadku pod każdym aspektem wygrywa klub z parkowej. Tak jak to było z dotacja RM dla klubu który awansuje do III ligi, miasto może wypromować Wisłokę, jednocześnie zadbać o warunki do trenowania młodzieży na Igloopolu, Frekwencja na Piłsudskiego nie dopisuje więc i inwestycje w ten obiekt mogą być mniejsze.
miś uszatek
miś uszatek 27.04.2021, 12:44
Myślę, że może go atakować Buka z "Muminków", ewentualnie Widmo złego pana z "Dziadów".
siwy
siwy 27.04.2021, 12:36
jeżeli ataki to obiektywna ocena działań Pana Burmistrza to trzeba mu przyznać rację. Jest atakowany
Pietruszka
Pietruszka 27.04.2021, 11:54
Jak to przez kogo, przez Mateusza Cebule...wystarczy poczytać pare wpisów jego na facebooku. burmistrz nie zrobił tego czy owego.... na sesji kiedyś słuchałem to tez cały czas komenty do burmistrza...
łazanka
łazanka 27.04.2021, 14:17
Politycy podlegają krytyce, zwłaszcza ze strony innych polityków. Żadne to ataki. Cebula ma dużo racji w tym co pisze i mówi. Nigdy Szewczyk nie wszedł w merytoryczną dyskusję. Albo ignorował albo rżnął ofiarę "hejtu".
Qwerty
Qwerty 27.04.2021, 22:19
Merytoryczna dyskusja z Cebulą? To chyba jakaś kpina stulecia. Wystarczy popatrzeć na to co się stało po odwołaniu go z funkcji przewodniczącego RM. Dziwnym trafem to co do tej pory było awykonywalne teraz dzieje się bez najmniejszych problemów (w tym uchwalenie budżetu).
asd
asd 28.04.2021, 17:27
Burmistrz zapewnił sobie 11 wiernych szabelek to głosują jak te maszynki bezwolne.
Qwerty
Qwerty 29.04.2021, 06:31
Zdajesz sobie jakie są skutki braku uchwały budżetowej? Ale czego ja wymagam od wyznawcy PiS sekty ...
 bh
bh 27.04.2021, 00:06
Najlepszy burmistrz, teraz zabierze się za remonty stadionów piłkarskich , taką mam nadzieję ?//?
KaeS
KaeS 27.04.2021, 11:53
Widać jak za remont trybuny KSW się bierze! Robią tam w ratuszu wszystko żeby na biało-zielonej stronie miasta nic nie robić sportowo.
x
x 26.04.2021, 23:26
Może go wyrzuty sumienia atakują? :D
ola
ola 26.04.2021, 23:09
nie mylił bym ataków z konstruktywną krytyką. Pan burmistrz jest słabym gospodarzem - zachowuje się jak karierowicz, który ma gdzieś dobro miasta.
dip
dip 26.04.2021, 21:57
Na fanpejdżu burmistrza jak się pochwalił nominacją od Waszej konkurencji to sporo ataków mieszkańców było. Za syf w mieście, dziury w drodze i parę innych sprawy..
etc
etc 26.04.2021, 22:24
No a na profilu burmistrza prywatnym oznaczenia jednego z mieszkańców spoza polityki wytykające różne niedobory rządów pana Szewczyka. To chyba te ataki według burmistrza.
referendum
referendum 26.04.2021, 21:42
Atakują go owszem, ale "owoce" własnych "rządów".
tt
tt 26.04.2021, 21:36
O tak, on ofiarę umie z siebie robić.

Pozostałe