Ustalili sprawcę kradzieży telefonu

  • 27.04.2021, 11:05 (aktualizacja 27.04.2021, 11:32)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Ustalili sprawcę kradzieży telefonu Fot. Komenda Główna SOK
Dzięki zapisowi z monitoringu funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei w Dębicy ujęli sprawcę kradzieży telefonu komórkowego

Do funkcjonariuszy SOK w Dębicy zgłosił się podróżny z informacją, że w budynku dworca został mu skradziony telefon komórkowy.  Aparat podpięty był do ładowarki i leżał na posadzce w poczekalni dla podróżnych. W tym czasie jego właściciel wyszedł na chwilkę do toalety.

Dzięki zapisowi monitoringu udało się wytypować, a następnie ująć amatora cudzej własności. Podczas interwencji mężczyzna przyznał się do kradzieży. Wartość skradzionego telefonu oszacowana została przez poszkodowanego na 800 zł.

- Jak wynika z sytuacji, okazja czyni złodziej, a brak zdrowego rozsądku temu sprzyja - komentuje Witold Flader, inspektor SOK.

Sprawca kradzieży to 59 - latek mieszkaniec Dębicy. Został przekazany funkcjonariuszom policji.

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe