Walczą o tytuł miss. Głosować można do niedzieli

  • 30.04.2021, 11:49 (aktualizacja 30.04.2021, 12:48)
  • Grzegorz Król
Walczą o tytuł miss. Głosować można do niedzieli Gabriela Berek (z lewej) i Eliza Lis mają duże szanse na finał Miss Małopolski 2021.
Gabriela Berek z Kamienicy Dolnej oraz Eliza Lis z Zasowa startują w wyborach Miss Małopolski 2021. Obie walczą o finał tego konkursu, a pomóc im się tam dostać może każdy z nas.

Gabriela Berek walczy o tytuł Miss Małopolski 2021, a Eliza Lis o tytuł Miss Nastolatek Małopolski 2021. Łącznie o udział w ostatnim etapie regionalnym rywalizuje 113 pań oraz 46 nastolatek. Przejdzie 30 najpiękniejszych dorosłych i maksymalnie 20 nastolatek. Zdecydowaną większość wybierze jury konkursu, kilka dziewcząt może się dostać do finału dzięki głosowaniu internautów!

Za kandydatkami jest już pierwsze spotkanie z jury, które odbyło się podczas sesji zdjęciowej w studio Station, zlokalizowanym w dawnym budynku Dworca Głównego w Krakowie.

- Tegoroczna rywalizacja stoi na wysokim poziomie. Kandydatki na półfinałową sesję zdjęciową przyszły bardzo dobrze przygotowane. Oceniany był nie tylko ich wygląd i uroda ale również zachowanie i prezencja - relacjonuje Miss Małopolski 2020 Justyna Haberka, która w tym roku zasiadła w jury konkursu.

Jednocześnie aktualnie panująca miss opowiedziała, co czeka kandydatki.

- Konkurs jest przede wszystkim znakomitą przygodą oraz zabawą, dzięki konkursowi poznać można wiele znakomitych osób. Angażując się i dając z siebie 100 procent można się znakomicie rozwinąć oraz zajść daleko. Po konkursie jest się bardziej pewnym siebie, rośnie też poczucie własnej wartości - dodaje.

Na kandydatki, także z powiatu dębickiego może głosować każdy. Pierwszym sposobem jest polubienie zdjęcia swojej faworytki na koncie Miss Małopolski na portalu Facebook oraz Instagram. Można również zagłosować wysyłając smsa.

Jeśli ktoś wybierze możliwość głosowania przez portal Facebook, to na Gabrielę Berek głosować można TUTAJ, a na Elizę Lis TUTAJ. W przypadku Instagrama odpowiednio: TUTAJ i TUTAJ. Głosowanie sms odbywa się poprzez wysłanie wiadomości o treści MMP.05 w przypadku Gabrieli Berek i MNMP.222 w przypadku Elizy Lis. wysyłając wiadomość pod numer:

a) 7248 – przekazujemy 1 punkt (koszt 2,46 zł z VAT);

b) 74567 – przekazujemy 4 punkty (koszt 4,92 zł z VAT);

c) 79567 – przekazujemy 12 punktów (koszt 11,07 zł z VAT);

d) 91909 – przekazujemy 30 punktów (koszt 23,37 zł z VAT).

Głosujący może oddać głos na dowolną ilość kandydatek i dowolną ilość głosów na daną kandydatkę. Dokładny regulamin głosowania znaleźć można TUTAJ. Wyniki głosowania podane zostaną do godz. 22, w niedzielę 2 maja.

Czytaj także: Fotoradar już stoi. Jedni się ciszą, inni nie

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe