Tomik zdobędziesz u autora

  • 01.05.2021, 09:30
  • Grzegorz Król
Tomik zdobędziesz u autora
Organista z parafii św. Jadwigi w Dębicy Andrzej Kaput wydał kolejny tomik poezji zatytułowany Do nieba otwarte drzwi. To już siedemnaste wydawnictwo z jego wierszami.

Wiersze z tomiku Do nieba otwarte drzwi mówią o trudach życia codziennego i tym, jak ważna jest miłość, wsparcie dla drugiego człowieka oraz zgoda, szczególnie w obecnych czasach pełnych wyzwań. Jak pisze autor w jednym z wierszy  pt. ,Proszę wszystkich i każdego z osobna:

Nie szukajmy waśni, sporów, ale drogi do jedności!
Niechaj miłość, wiara, pokój już na zawsze w nas zagości.

Nie szukajmy drzazgi w oku, raczej belkę usuwajmy.
Dzielmy się powszednim chlebem i wzajemnie się kochajmy! […]

W czwartek 27 kwietnia Andrzej Kaput spotkał się z władzami miasta wręczając tomiki na ręce burmistrza Mariusza Szewczyka oraz zastępcy burmistrza Macieja Małozięcia. Albumy dostępne są w sprzedaży u autora.

Czytaj także: Punkt szczepień masowych powstał w Dębicy

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JM
JM 01.05.2021, 16:30
Gratulacje Panie Andrzeju. Wszystkiego dobrego.

Pozostałe