Szukają klubowych pamiątek, zdjęć i wycinków z prasy

  • 04.05.2021, 12:20
  • Tomasz Ratuszniak
Szukają klubowych pamiątek, zdjęć i wycinków z prasy fot. KS Chemik Pustków.
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Klub Sportowy Chemik Pustków zwracają się z prośbą do kibiców, sympatyków, byłych i obecnych zawodników oraz działaczy o podzielenie się klubowymi pamiątkami.

Chodzi m.in. o koszulki, szaliki, proporczyki, przypinki, wycinki z gazet, zdjęcia i inne pamiątki, które mogłyby trafić do przygotowywanych gablot z historią klubu. Gabloty zostaną umieszczone w budynku klubowym KS Chemik, gdzie zawodnicy i kibice będą mogli zapoznać się z historią klubu.

- Zapewniamy, że każdy przedmiot zostanie odpowiednio zabezpieczony. W przypadku udostępnienia zdjęć, wykonamy ich skan, aby oryginały zwrócić właścicielowi - przekonuje Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, do którego można przekazywać klubowe pamiątki.

Przeczytaj również: 1 maja 1969 r. - takie dziewczyny też szły w pochodzie - zdjęcia

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leon
Leon 04.05.2021, 15:03
𝙒 𝙩𝙮𝙢 ᴋs ᴄʜᴇᴍɪᴋ 𝙩𝙤 𝙤𝙨𝙩𝙖𝙩𝙣𝙞𝙤 𝙨𝙯𝙤𝙠𝙪𝙟𝙖̨𝙘𝙤 𝙯𝙖𝙗𝙧𝙖𝙡𝙞 𝙨𝙞𝙚 𝙙𝙤 𝙥𝙧𝙖𝙘𝙮 : 𝙛𝙞𝙡𝙢𝙞𝙠𝙞 𝙃𝘿, 𝙜𝙧𝙖𝙛𝙞𝙠𝙞, 𝙬𝙞𝙩𝙖𝙢𝙞𝙣𝙮, 𝙣𝙤𝙬𝙚 𝙠𝙤𝙨𝙯𝙪𝙡𝙠𝙞 𝙖𝙙𝙞𝙙𝙖𝙨, 𝙥𝙨𝙮𝙘𝙝𝙤𝙡𝙤𝙜, 𝙜𝙖𝙡𝙚𝙧𝙞𝙖 - 𝙥𝙖𝙢𝙞𝙖̨𝙩𝙠𝙞 𝙠𝙡𝙪𝙗𝙤𝙬𝙚, 𝙧𝙚𝙢𝙤𝙣𝙩 𝙨𝙯𝙖𝙩𝙣𝙞, 𝙧𝙚𝙣𝙤𝙢𝙤𝙬𝙖𝙣𝙮 𝙩𝙧𝙚𝙣𝙚𝙧... 𝙨𝙯𝙤𝙠
Dinos
Dinos 04.05.2021, 14:47
Chemik co pozytywna zmiana w ostatnim czasie to szok. Tak patrzę ... witaminy, koszulki adidas, warsztaty z psychologie, pamiątki - galeria, kreatywne filmiki HD, fajne grafiki, w ostatnim czasie także wygrane mecze. Jestem pod wrażeniem tej zmiany.
Mariusz Jak
Mariusz Jak 04.05.2021, 14:36
Dużo dobrego dzieję się w KS Chemik, widzę, że : regeneracja social media, suplementy, psycholog a teraz pamiątki - gablota. Jestem pod wrażeniem, progresu, poczynań.

Pozostałe