Gabriela Berek w finale Miss Małopolski 2021

  • 04.05.2021, 13:12
  • Grzegorz Król
Gabriela Berek w finale Miss Małopolski 2021 Gabriela Berek przeszła do kolejnego etapu konkursu.
Poznaliśmy tegoroczne finalistki konkursu Miss Małopolski 2021 i Miss Nastolatek Małopolski 2021, który odbywa się w ramach ogólnopolskiego Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski. O tytuł w finale konkursu ubiegać się będzie ostatecznie 45 pań z roczników 1994-2003 oraz 22 dziewczęta z roczników 2003-2007.

W kategorii Miss Małopolski 41 finalistek wybrało jury konkursu, a 3 awansowały dzięki głosowaniu internautów. Z kolei w kategorii Miss Nastolatek Małopolski 18 dziewcząt wskazała komisja konkursowa, a 3 internauci.

- Ostatnie miejsca w obu finałach były już zajęte przed półfinałem. Otrzymały je Monika Wsolak z Raby Niżnej oraz Klaudia Pyrz z Kasienki Małej, które otrzymały "złote bilety" - informują organizatorzy konkursu.

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele ciekawych warsztatów i zajęć. W trakcie finału - jak co roku - oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz pierwszy raz Miss Studentek Małopolski. Przy czym warunkiem otrzymania tego ostatniego tytułu jest fakt studiowania w Małopolsce. Brane pod uwagę będą też wyniki w nauce. O tym, które kandydatki przejdą do finału Miss Polski, które zaplanowane zostały na sierpień dowiemy się 20 czerwca. To wtedy odbędzie się gala finałowa w ICE Kraków. Szanse na to ma także kandydatka z powiatu dębickiego Gabriela Berek. 19-letnia mieszkanka Kamienicy Dolnej zakwalifikowała się do finału Miss Małopolski 2021. To niestety nie udało się Elizie Lis z Zasowa, która startowała w wyborach Miss Nastolatek Małopolski 2021.

Czytaj także: Tomik zdobędziesz u autora

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe