Przejazd na Sandomierskiej zamknięty, MKS zmienia trasy

  • 04.05.2021, 22:18 (aktualizacja 04.05.2021, 22:38)
  • Tomasz Ratuszniak
Przejazd na Sandomierskiej zamknięty, MKS zmienia trasy
Miejska Komunikacja Samochodowa poinformowała dziś, że w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Sandomierskiej, od jutra (5 maja) do odwołania, nastąpi zmiana w kursowaniu linii 1 i 7.

- Autobusy linii nr 1 będą kursować trasą jak dotychczas do przystanku Rzeszowska Raj, następnie bez zatrzymania pojadą ul. Drogowców, Cmentarną, Mościckiego do Dębickiego Parku Przemysłowego (WUCH) - informuje MKS dodając, że przez okres zamknięcia przejazdu będzie obowiązywał tymczasowy rozkład jazdy.

Przystanki dla linii nr 1 i 7 przy ul. Sandomierskiej oraz w Pustyni na czas zamknięcia przejazdu zostały wyłączone z eksploatacji. Autobusy linii nr 7 do zakładu Hutchinson będą kursować przez Nagawczynę. Autobusy linii nr 1 i 7 nie będą zatrzymywały się na trasie wytyczonych objazdów.

Przedstawiciele MKS zwracają uwagę, by dokładnie sprawdzać rozkłady jazdy na przystankach, szczególnie, że możliwe jest wprowadzenie dalszych zmian w nich.

Przeczytaj również: Wszystkie wnioski przeszły. Przebudują 25 przejść dla pieszych

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olo
Olo 19.05.2021, 12:11
Proszę o informację czy przejazd jest już otwarty
Obiektywny
Obiektywny 05.05.2021, 09:27
Co to za określenie terminu ,,do odwołania" !?!?
Nie tak dawno ten sam przejazd był zamknięty przez 3 tygodnie, a prace na nim wykonane można było spokojnie zrobić w 3 dni ! Efekt jest taki, że przejazd jest w gorszym stanie niż przed remontem ! Czy ktoś w ogóle kontroluje tam prace ?!?!
Obiektywny
Obiektywny 05.05.2021, 15:08
Przejeżdżałem obok i oprócz tego że przejazd jest zamknięty to nic się tam nie dzieje... A korki na Świętosława tragiczne

Pozostałe