U nas strefy już nie będzie. Panek wycofał się z Dębicy

  • 05.05.2021, 08:36
  • Tomasz Ratuszniak
U nas strefy już nie będzie. Panek wycofał się z Dębicy Najbliższe aktywne strefy znajdują się w Tarnowie, Rzeszowie i Mielcu.
Przedstawiciele firmy wynajmującej samochody - Panek Car Sharing - poinformowali, że od jutra likwidują działającą do tej pory w naszymi mieście strefę.

Od kwietnia zeszłego roku, kiedy wybuchła pandemia, Panek Car Sharing zwiększył liczbę stref, czyli miejsc w których można było zostawić wypożyczony samochód, do 250.

- Czas pokazał jednak, że nie we wszystkich 250 strefach korzystaliście z usługi CarSharing tak często jak w innych, a były i takie, do których zaglądaliście niezwykle rzadko - przekonują przedstawiciele firmy.

Wśród tych miejsc, których było w sumie ponad 100, znalazła się również Dębica, dlatego nasza strefa zostanie zamknięta.

- Zamknięcie najmniej wykorzystywanych stref nie sprawi jednak, że nie będziecie mogli podróżować do tych miejsc. W dalszym ciągu możecie poruszać się po całym kraju, ale zakończenie wynajmu samochodu na minuty musi nastąpić wyłącznie w jednej ze 150. aktywnych stref - czytamy na stronie PCS. 

Przeczytaj również: Przejazd na Sandomierskiej zamknięty, MKS zmienia trasy

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe