Spływ Wisłoką 2017 - najwięcej kajakarzy z Kozłowa, Lipin i Krakowa

  • 27.06.2017, 09:25 (aktualizacja 27.06.2017, 09:35)
  • Admin Admin
Spływ Wisłoką 2017 - najwięcej kajakarzy z Kozłowa, Lipin i Krakowa GOSiR
Na trasie Pilzno – Dębica – Kozłów odbył się XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Wisłoka 2017. Impreza, jak co roku, przyciągnęła sporą grupę kajakarzy z różnych zakątków Polski: Krakowa, Jasła, Dębicy, Kozłowa, Pilzna, Pustkowa-Osiedla, Lipin, Ostrowa, Latoszyna, Przecławia, Gumnisk, Korzeniowa, Nagawczyny, Jedlicza, Żyrakowa, Brzostka oraz Krosna. Najliczniejszymi grupami zorganizowanymi były ekipy z: Kozłowa, Dębicy, Pilzna, Lipin oraz Krakowa.

Łącznie w imprezie wzięło udział 76 kajakarzy. Trasa została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap o długości ponad 15 km, przebiegał przez malownicze tereny gminy Pilzno, gminy Dębica oraz miasta Dębica i został zakończony wspólnym posiłkiem na tamie w Dębicy. Meta drugiego etapu, jak i całego spływu, zlokalizowana była w Kozłowie, w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Jałowce. Trasa drugiego etapu była nieco krótsza, lecz mimo to bardzo wyczerpująca, co było widać na twarzach przypływających kajakarzy.

Organizatorami spływu są powiat dębicki, miasto Dębica, gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Na podstawie informacji GOSiR
Zdjęcia GOSiR

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe