Działaj Lokalnie - ruszyła edycja 2021. Można otrzymać 6 tysięcy złotych

  • 07.05.2021, 09:27 (aktualizacja 07.05.2021, 13:51)
  • Ryszard Pajura
Działaj Lokalnie - ruszyła edycja 2021. Można otrzymać 6 tysięcy złotych Już w ubiegłorocznej edycji część działań w ramach programu Działaj Lokalnie odbyła się on-line; na zdjęciu od góry po lewej: Jacek Podlasek (TPPiZP), Paweł Werbowy, Paweł Ochab, Michał Podrazik.
Wystartowała kolejna edycja Programu „Działaj Lokalnie” – edycja 2021. Jest on kierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z powiatu dębickiego. W ramach programu będą one mogły pozyskać dotację w wysokości do 6.000 zł na realizację własnych projektów i pomysłów.

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Ośrodkiem Działaj Lokalnie – Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu – oraz Lokalnymi Partnerami, którymi w tegorocznej edycji są Jednostki Samorządu Terytorialnego: Gmina Dębica, Miasto i Gmina Pilzno, Gmina Żyraków. Realizację programu w powiecie dębickim koordynuje Zespół „Działaj Lokalnie”, na czele z prezesem Dębickiego Klubu Biznesu – Zbigniewem Nosalem.

Termin składania wniosków do tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie” to 2. dzień czerwca 2021 r. Wnioski należy składać wyłącznie poprzez generator online, dostępny na stronie: http://system.dzialajlokalnie.pl.

W dniu 14. maja 2021 r. (piątek), o godz. 17:30, odbędzie się spotkanie informacyjne z koordynatorami „Działaj Lokalnie” – Pawłem Ochabem i Michałem Podrazikiem – podczas którego zostaną przedstawione i omówione główne założenia i cele tegorocznej edycji programu. Spotkanie odbędzie się online. Podmioty, osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu muszą zgłosić chęć uczestnictwa na adres: [email protected] – po rejestracji, przekazany zostanie odpowiedni link do spotkania. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami.

- Rzeczywistość pandemiczna, w której przyszło nam żyć z pewnością nie jest łatwa dla nikogo z nas. Zeszłoroczna edycja „Działaj Lokalnie”, realizowana w dobnie pandemii, pokazała jednak, że nawet w tak niecodziennych warunkach można działać – działać lokalnie, i nie tylko- – ocenia Zbigniew Nosal.

Więcej informacji o Programie „Działaj Lokalnie” edycja 2021 można znaleźć na stronie internetowej Dębickiego Klubu Biznesu (http://www.karierawdebicy.pl), w zakładkach: OŚRODEK DZIAŁAJ LOKALNIE - DZIAŁAJ LOKALNIE - EDYCJA 2021 oraz: AKTUALNOŚCI/WYDARZENIA. Dodatkowe informacje o „Działaj Lokalnie” również na: http://dzialajlokalnie.pl. 

Informacja Dębickiego Klubu Biznesu

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe