PiS zorganizował konferencję - zdjęcia + wideo

  • 07.05.2021, 10:20 (aktualizacja 07.05.2021, 11:05)
  • Grzegorz Król
PiS zorganizował konferencję - zdjęcia + wideo
Dzisiaj rano przy ul. Ratuszowej odbyła się konferencja zwołana przez Prawo i Sprawiedliwość. Wzięli w niej udział poseł Jan Warzecha, starosta Piotr Chęciek, a także radni Klubu PiS Rady Miejskiej w Dębicy.

W trakcie spotkania poruszony był temat budowanych przy Ratuszowej bloków w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Program zachwalał m.in. poseł Jan Warzecha, który tłumaczył, że o mieszkanie mogą starać się osoby, które nie są w stanie otrzymać kredytu komercyjnego. Wspomniał również, że część z nich jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kolejnym punktem omawianym podczas konferencji był Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg, w ramach którego w Dębicy remontowana będzie ul. Mościckiego, a w powiecie dębickim m.in. droga powiatowa w Zasowie.

 

Grzegorz Król

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkam w PIS PL, w cyrku się nie smieję
mieszkam w PIS PL, w cyrku się nie smieję 07.05.2021, 16:09
Przyszli się lansować na klęsce swojego sztandarowego programu PISu. Przypominam miało być 100 tyś, wybudowano niewiele 1000 :D w całej Polsce.
Pawełek
Pawełek 07.05.2021, 12:48
Ciekawe jak wytłumaczyć 30 zł za m.kw czynszu. Czy ktoś zadał tym Państwu dla kogo jest ten program Chyba dla tych co zarabiają na czarno i nie mają zdolności kredytowej. Kpina a starosta to niech robi konferencje pod swoim urzędem i przestanie lokalny samorząd wikłać w polityczne rozgrywki. Bo jacy sa ideowi na szczeblu centralnym pokazały rozmowy i porozumienie SLD i PiS Tu gadaja o dekomunizacji a potem siadają z panem Czarzastym i ustalają działania. Dróg w powiecie powstało by o wiele więcej ale jak sie buduje szkołę specjalną ( której oczywiście jest potrzebna nowa siedziba) takiej wielkości, że przysłania przysłowiowego 'Kwiatka" to o czym mówimy. Mnóstwo drzew wyciętych i jakoś nie robi się wtedy konferencji. Boją się żeby nie wyszło, ze to sukces Gowina i Szewczyka. Tylko czy przy tych kosztach to sukces.
??
?? 17.05.2021, 22:16
I jak tu obchodzić święta patriotyczne? Trzeba też święto 22 lipca przywrócić. Co na to sztandarowi historycy?
AP
AP 07.05.2021, 15:10
Oj, bez przesady - 29,10 a nie 30 zł/m2 ;)
hahaha
hahaha 07.05.2021, 12:19
Wy lepiej mowcie co jest zrobione i dlaczego nic a nie opowiadacie bajki co bedzie.
Smutny
Smutny 07.05.2021, 12:11
o mój Boże jakie to żenujące, jupitery i show a przecież za to wszyscy Ci Państwo biorą nie małą kasę i mają te działania wpisane w zakres obowiązków, czy jak magazynier rozładuje jakiś wartościowy transport to powinien zwołać konferencję prasową? kiedy ten naród się obudzi .....
Tak
Tak 17.05.2021, 22:16
I to za moje podatki- przypominam
Janek
Janek 07.05.2021, 12:02
Ale tłumy na tym "spotkaniu" :)
liosa
liosa 07.05.2021, 11:46
Dobrze, że jest dobra zmiana- zastali Dębicę drewnianą, zostawili murowaną. A tak w ogóle to jaka zasługa w tym pana posła ?
Piątek
Piątek 07.05.2021, 11:05
Mnie interesuje remont Sikorskiego i Brzegowej.
ot
ot 07.05.2021, 18:44
To do Saka Sieradzkiego Żyłki i Czekajowej marsz.

Pozostałe