Wpadają w kominiarkach z wulgarnymi okrzykami. Dyrektor apeluje

  • 07.05.2021, 11:03 (aktualizacja 07.05.2021, 11:41)
  • Tomasz Ratuszniak
Wpadają w kominiarkach z wulgarnymi okrzykami. Dyrektor apeluje fot. MOSiR Dębica.
Po niepokojących wydarzeniach na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jego dyrektor Marta Pawełko-Tokarz wystosowała apel do kibiców Klubu Sportowego Wisłoka.
Apel pojawił się na facebookowym profilu MOSiR. Poniżej publikujemy go w całości:
 
Szanowni kibice i przyjaciele klubu Wisłoka – Ci którzy pojawili się ostatnio na obiektach MOSiR Dębica.
Zwracam się z ogromną prośbą do Was o poszanowanie innych piłkarskich grup sportowych trenujących w Dębicy. W dniach od 29.04 do 06.05.2021 kilkakrotnie zamaskowane grupy kibiców Wisłoki zidentyfikowane przez odpowiednie służby porządkowe wtargnęły na obiekty sportowe MOSiR Dębica przy ul.Sportowej 26 powodując przerwanie treningów dzieci i młodzieży. Grupy te „wpadają” na obiekty znienacka, w kominiarkach, z wulgarnymi okrzykami. Po takich zdarzeniach do MOSiR dzwonią zaniepokojeni rodzice z obawą o bezpieczeństwo swoich dzieci, ponieważ ich pociechy wracają z treningów wystraszone. Nie wiem czemu mają służyć takie „najazdy” kibiców Wisłoki na obiekty sportowe przy ul.Sportowej 26, ale efekt tych działań budzi ogromne zaniepokojenie rodziców, trenerów, zarządcy obiektów o bezpieczeństwo młodych sportowców.
Wiem, że Kacper Bieszczad podjął w tym temacie rozmowy z tymi grupami, ale nie przyniosło to żadnego skutku. Stąd zdecydowałam się na umieszczenie tego posta.
Kibice dla każdego klubu są ogromną wartością dodaną. Bez kibiców nie ma sportu. Każdy sportowiec kocha swoich kibiców tylko powstaje pytanie czy chce utożsamiać się z takimi agresywnymi zachowaniami?
Jeśli chcecie skorzystać z w/w obiektów na cele sportowe bardzo proszę o złożenie stosownego zamówienia i uzgodnienie harmonogramu korzystania z danego obiektu.
Mam nadzieję, że dobro naszych dębickich małych sportowców, wśród których na pewno są dzieci Waszych przyjaciół lub innych osób z rodziny pozwoli Wam na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z wyrazami szacunku,
Marta Pawełko-Tokarz
Dyrektor MOSiR Dębica
 
Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dębiczanin
Dębiczanin 13.05.2021, 22:09
Miałem zapisać syna do szkółki piłkarskiej Wisłoka , ale jak jest taka Patologia i tak uczą dzieciaki takiego zachowania to ja dziękuję.
Obserwator Brzeźnica
Obserwator Brzeźnica 13.05.2021, 21:48
Ale patologia , miałem zapisać syna do Wisłoki do szkółki piłkarskiej ale jak takiego zachowania ich uczą to dziękuję .
Allah
Allah 09.05.2021, 08:41
Powinni te Wisłokę zdelegalizować u mnie w pracy jest pełno takich polgejow w koszulkach Wisłoki precz z komuną
Kociarz
Kociarz 08.05.2021, 20:22
Ohh szkoda ze w moich czasach tak nie przyjeżdżali pod MOSiR hhehe nie trzeba by było ich odwiedzać dzień w dzień..

Może oni poprostu lubią pokazywać swą siłę dzieciakom? Może ich to kręci.. Bo pewnie połowa znich ma inną orientację.

Oby nie..

wisła kraków
wisła kraków 08.05.2021, 14:17
Władze klubu Wisłoka i taki jeden radny największy kibic co teraz ich broni (już szuka poparcia?) niech nie atakują Marty tylko wywalą z klubu i zakaża wchodzenia na stadion tym bandytom. Przecie ich doskonale znają.
mobby dick
mobby dick 08.05.2021, 20:06
I wiadomo kogo boli radny Cebula :D Dyrektor MOSiRu niestety weszła w rozgrywkę między klubami pisząc tak swoje oświadczenie. Klub jej to zapamiętał. Faktury za piaskowanie murawy i inne sprawy już ślą.
Ech
Ech 09.05.2021, 14:21
śmobby dick klub powinien ,przyłaczyc sie do apelu i pomóc zaprowadzic spokój, powinniscie uderzyć się w piers i zadziałać a Wy czepiacie sie tylko konkretnych osób, nie interesuje mnie to , chce spokoju a o tym cicho sza i żadnych działań z Waszej strony, ludzie też Wam to zapamiętają, straszyć i obrażać umiecie jedynie, popatrz na Wasze wszystkie wpisy i sie zastanów
bujający w obłokach
bujający w obłokach 08.05.2021, 12:54
Ale nieporozumienie !!! Przepraszamy za zaistniałą pomyłkę - oczywiście nikt nigdzie nie biegał poprzebierany w kominiarki i barwy biało zielone. Nikt żadnych młodych zawodników Igloopolu nie ganiał po obiektach Mosiru. Okazało się ze kilku sławnych reżyserów z Hollywood kręci w naszej kochanej Dębicy film sensacyjny. I stąd to nieporozumienie. Przecież każdy wie że od ponad 40 lat oba dębickie klubu żyją we wspaniałej komitywie, wspierają się na każdym kroku, wspólnie organizują rodzinne imprezy itd. Kibice obu klubów stoją ramię w ramię by nikomu nie stała się krzywda. Miejmy nadzieję że to nieporozumienie nie zmieni wieloletniej przyjaźni i zaufania. Wszystko nas łączy - nic nas nie dzieli :)
Anty polityk
Anty polityk 08.05.2021, 11:21
Nikt nikogo nor oskarza o stronniczość. Kazdy wie, ze Pani Marcie blizej do Igloopolu botam nikt jej nie krytukuje i nie zwaraca uwagi na stan obiektów
w
w 08.05.2021, 06:46
macie rację...pod oknami policji.zła ta nasza policja ...to policja ma stać w oknach i wypatrywać czegos złego?jest zgłoszenie to sie działą.nie krzywdzcie takimi głupawymi komentarzami policji.ja wiem,że człowieka ogarnia złość bo dzieją się takie rzeczy ale dajmy chłopakom z komendy działać.może wystarczy stworzyć jeden klub i problem zniknie?...mniej polityki a więcej działania...dziekuję
Obiektywny
Obiektywny 07.05.2021, 22:33
Pani Marto na stronie Wisłoki oskarżają Panią o stronniczość . Nawet radny Cebula krytycznie się wypowiada na ten wpis. Proszę zaufać policji i zawiadomić ją o popełnionym przestępstwie jakim jest zakłucanie porządku. Jest monitoring w hotelu Gold, na basenie , w szkole nr5. Jest wielu świadków. Tylko taka jest droga . Nie ma wyjścia.
kibic LKS
kibic LKS 08.05.2021, 10:04
Radny Cebula jest kibicem ksw i dziwne jakby plul w swoje gniazdo. Jego dzialania skierowane sa w tamta strone, jakos nie przypominam sobie zeby pomagal Igloopolowi. Wiec moze niech ochlonie, przewietrzy sie i przemysli jeszcze raz cala ta akcje !
Ilona
Ilona 08.05.2021, 11:36
Na stronie LKS widziałam, że wpłacal Wam kasę na mikołajki ten radny Cebula.
Krzysztof
Krzysztof 08.05.2021, 12:29
wow, no to juz zaczynam zbierac pieniadze na pomnik dla niego za takie ogromne poswiecenie dla Igloopolu :)
Ilona
Ilona 08.05.2021, 20:04
Po prostu dajcie chłopu spokój. Znajdźcie sobie radnego, który Was aktywnie wesprze nie tylko dobrym słowem przed wyborami. Może i Cebula się skusi - gadaliście z nim?
kibic
kibic 07.05.2021, 21:19
Czy w tym mieście musi dojść do tragedii żeby odpowiednie służby/ludzie zajęli się taką patologią ????
Kibic
Kibic 07.05.2021, 19:47
A pan Bal i pan Cebula co na to .Na konferencji
się skupili, bo promocja ważniejsza.
Debicki ekspert
Debicki ekspert 07.05.2021, 18:29
Panie Mieszkaniec, moze trzeba rozwiązać MoSIR bo to a jego terenie się stało? Nie potrafią zabezpieczyć terenu to trzeba teren zamknąć, tak jak sie stadiony zamyka po takich wybrykach.
Ekspert ?
Ekspert ? 07.05.2021, 20:09
Tok myślenia godny podziwu. Jeśli idiota kierowca spowoduje wypadek to trzeba zamknąć drogę. Gratuluje myślenia. Ja uważam że trzeba zamknąć kierowce.
Ekspert!
Ekspert! 07.05.2021, 21:16
To byl sarkazm, odpowiedz do komentarza uzytkownika ponizej. Myśl czasem
Vogel
Vogel 07.05.2021, 16:28
W Dębicy tylko kobieta ma odwagę nagłaśniać problem. Reszta zaszyła się w biurach za nasze podatki. Brawo p. Dyrektor Pawełko.
2 zeta za wpis
2 zeta za wpis 07.05.2021, 22:18
łubu dubu niech nam żyje dyrektorka nasza wspaniała
Neutralny
Neutralny 07.05.2021, 15:16
Bydlaki. Niech się tłuką po lasach, albo na ringu jak chcą się wyżyć. A nie straszyć mieszkańców i niszczyć miasto. Panie Burmistrzu prosimy coś z tym zrobić!
klub100
klub100 07.05.2021, 14:21
To ten klub co wspieraja radni PIS i obiecuja kasę i nowa trybunę?
eLKaeS
eLKaeS 07.05.2021, 18:41
Szewczyk z Małozięciem też obiecują. Ich się nie czepisz?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.05.2021, 13:37
Kamery, monitoring, policja, straż miejska....
Czy tak trudno podjąć działania ?
Takie zachowanie, "najazdy" pod oknami policji?
Panie Komendancie, Panie Burmistrzu.... za zachowania swoich kibiców kary ponoszą kluby. Może dla przykładu (porządku) wstrzymać dotację ? Czy sponsorzy wspierający także utożsamiają się z takich zachowaniem?
Dębiczanka
Dębiczanka 07.05.2021, 13:18
A kto to jest Kacper Bieszczad?
menem
menem 07.05.2021, 13:12
Jakie miasto tacy i harcownicy.
***** ***
***** *** 07.05.2021, 12:27
Towarzystwo wzajemnej adoracji bez przydatnych umiejętności, zdolności i zainteresowań, którzy jarają się z kolegami że potrafią nastraszyć kilkulatków grających w piłkę - szacuneczek drogie Panie, testosteron aż tryska. Zero wartości dodanej do społeczeństwa, wyjedźcie do Holandii, zarobicie sobie na e46 a ludzie będą mieć tu spokój i warunki do wychowywania dzieci.
Pjoter
Pjoter 07.05.2021, 12:03
20 metrów od policji. Smiech na sali. Blizej posterunku nie mozna chyba

Pozostałe