Zdaniem przedsiębiorców fiskus wciąż przyjazny

  • 28.06.2017, 16:12
  • Admin Admin
Zdaniem przedsiębiorców fiskus wciąż przyjazny
Po raz 15-ty rozstrzygnięto konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", organizowany przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów, którego celem jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem między administracją skarbową a przedsiębiorcą. Po raz kolejny tytuł ten został przyznany Urzędowi Skarbowemu w Dębicy.

W całej Polsce wyróżnienie to otrzymało 70 urzędów, a w województwie podkarpackim tylko trzy (także w Lubaczowie i Przeworsku).
Podobnie, jak w latach ubiegłych, urzędy skarbowe oceniane były na podstawie sumy punktów przyznanych przez przedsiębiorców w wypełnionej ankiecie konkursowej. Ocenie podlegały jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji z urzędem oraz kompetencje pracowników. Przedsiębiorcy sugerowali również m.in: wydłużenie czasu pracy urzędów, zwieszenie ilości spraw, które można załatwić przez internet, organizowanie większej liczby szkoleń dla przedsiębiorców w zakresie przepisów podatkowych i prowadzenia działalności gospodarczej, skrócenie okresu oczekiwania na interpretację przepisów.
Wyróżnione urzędy skarbowe mają prawo używania tytułu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy – 2017" przez rok, tj. do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Informacja BCC

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe