Kolejny lokal przestał istnieć

  • 16.05.2021, 12:44 (aktualizacja 16.05.2021, 19:58)
  • Grzegorz Król
Kolejny lokal przestał istnieć Fot. Tapas Wine Bar
Jego właściciel nie ukrywa, że wszystko przez pandemię koronawirusa. Ale nie tylko. Choć nie mogli normalnie funkcjonować, to i tak ponosili ogromne koszty.

O decyzji poinformował na fejsbukowym profilu Tapas Wine Bar jego właściciel Piotr Bassara. W informacji możemy przeczytać, że ostatni rok, któy wszystkim upłynął pod znakiem koronawirusa dał się mocno we znaki, zwłaszcza finansowo.

- Nie każdy zniesie comiesięczny czynsz, bez zniżki, płacony przez tak wiele miesięcy. Nie mając pewności, czy za pół roku sytuacja się nie powtórzy postanowiłem zamknąć lokal na dobre. Dziękuję Wam bardzo za to, że byliście naszymi gośćmi, za to że byliście na naszych koncertach i dyskotekach. Prawie wszystkie koncerty były charytatywne, a mimo to Zaiks zebrał wszystko do jednego worka i mimo pandemii "uraczył nas" kilkunastotysięczna opłatą - pisze Piotr Bassara.

Dodaje, że jednak nie traci nadziei i zaprasza do swojego drugiego lokalu, czyli do restauracji Steak House.

- Lokal przechodzi mega metamorfozę, która pozwoli nam czasami zagrać do tańca i przeciągnąć godziny otwarcia na zdecydowanie późniejsze, według projektu Steak By Night. Pozdrawiam - pisze właściciel restauracji.

Czytaj także: Dwóm osobom trzeba było podać tlen. Straty po pożarze są bardzo duże

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 17.05.2021, 14:09
Tarcza się skończyła, więc zamknięty lokal przestał mieć ekonomiczne uzasadnienie 😁
olo
olo 17.05.2021, 11:20
Od początku mówiłem, że ten lokal był za dobry jak na takie miasto...Ma być tanio i kebab.
Ja wyjeżdżam
Ja wyjeżdżam 16.05.2021, 21:24
"... że ostatni rok, który wszystkim upłynął pod znakiem koronawirusa dał się mocno we znaki, zwłaszcza finansowo."
A nowy ład, jeszcze dołoży i padną wszyscy.
Taka to polityka PiS, byle utrzymać się przy władzy.
Kto w takim momencie podnosi podatki? PIS!
bruno
bruno 17.05.2021, 15:03
adieu !!!
Realista
Realista 17.05.2021, 11:55
Szerokiej drogi!!
ohh
ohh 16.05.2021, 17:30
cytujac janusza polaka kurla to na co poszly te piniadze z tarczy?
A tak na powaznie szkoda wielka to byl tam najlepszy lokal dla osob 30+ zeby kultiralnie sie zabawic na poziomie.
Koper
Koper 16.05.2021, 17:09
w PL zamknie się lub zamknęło tysiące lokali. Dziękujemy rządowi.
Polak
Polak 17.05.2021, 11:56
A ile lokali /sklepów zamknęło się za czasów PO/PSL ?
Jan
Jan 01.06.2021, 12:05
No ile?
Max
Max 16.05.2021, 13:48
Dębica coraz bardziej marnieje... który to już z lokal!?

W tym miejscu warto przypomnieć słowa burmistrza Szewczyka z kampanii m. in. "Sądzę, że wszyscy już dojrzeli, także moim koledzy samorządowcy z gmin, że coś należy z tym zrobić, czyli wspólnie usiąść do stołu i o tym porozmawiać, bo jeśli chcemy aby młodzi ludzie zostali w Dębicy i powiecie, żeby nie wyjeżdżali do innych miast to trzeba pobudować firmy, przedsiębiorstwa, a to jest możliwe tylko pod tym warunkiem że dogadamy się i miasto zostanie poszerzone"

Co z jego programu zostało zrealizowane? Jakie rozpoczęto NOWE inwestycje! ?
Lokalny ekonom
Lokalny ekonom 17.05.2021, 13:13
Dlaczego nikt nie rozlicza tego co zostało obiecane, w końcu już ponad połowa kadencji, To zrobił burmistrz i dębicki samorząd z tego co było obiecywane, ile z tego zrealizowano, a ile w ogóle zostało rozpoczęte? Zostało TYLKO dwa i pół roku!
Marjano
Marjano 16.05.2021, 21:55
Marian kupił sobie nowe okulary.
Widzę
Widzę 16.05.2021, 13:39
Ciekawa logika. Zaczyna się sezon i można przyjmować gości a tu zamknięcie. Hm tarcza była syta o czym mówią przedsiębiorcy. W niektórych branżach przy odpowiednim myśleniu nie opłacało się pracować, gdy można było skupić się na innym biznesie. Wiem o czym pisze
obywatel
obywatel 17.05.2021, 10:38
biznes nie jest dla frajerów, tylko niestety my obywatele zostaliśmy frajerami
Ejjh
Ejjh 16.05.2021, 20:48
To prawda na internecie znalazlem ile z tarczy wziely firmy gastronomiczne i hotele i kurcze male pieniadze to nie byly - jednk tez pokazuje skale biznesu z jaka mamy do czynienia skoro takie nienale dofinansiwania dostali
burżuj
burżuj 16.05.2021, 21:26
Chłopie w internecie jest wszystko, tylko czy to prawda?
prawda
prawda 17.05.2021, 11:19
PRAWDA. współpracuje z branżą i słyszę głosy. Nie było sensu otwierać :D Wiadomo że ruch był mniejszy niż w normalnym czasie. Ale przedsiębiorcy posiadają kilka biznesów i woleli skupić swoją uwagę na innych swoich branżach. Wprost słyszałem że gdy skończy się lockdown będą zwijać biznes bo to już nie będzie to co ma być a i przyszłość nie pewna. JEDNYM SŁOWEM DOCIĄGNĘLI DO KOŃCA MOŻLIWĄ KASĘ OD PAŃSTWA I PAPA :D:D:D
Vit
Vit 16.05.2021, 13:07
Szkoda... bardzo lubiłem to miejsce.

Pozostałe