Działają lokalnie - już po pierwszym spotkaniu

  • 17.05.2021, 10:38 (aktualizacja 17.05.2021, 10:40)
  • Informacja Zespołu Działaj Lokalnie
Działają lokalnie - już po pierwszym spotkaniu Beneficjenci programu z 2019 roku. Fot. arch.
W piątek 14. maja odbyło się spotkanie informacyjne poświęcone tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie”. Kierowane było do stowarzyszeń, grup nieformalnych i wszystkich zainteresowanych udziałem w programie z obszaru powiatu dębickiego.

Mimo burzowej aury na zewnątrz, wśród uczestników spotkania atmosfera była raczej pogodna. I nie trudno się dziwić, bo „Działaj Lokalnie” kierowane jest do ludzi i dla ludzi, aby pobudzać i wspierać ich pomysły i inicjatywy, wyzwalać społeczną energię, motywującą do działań dla dobra wspólnego.

Celem spotkania było zaprezentowanie głównych założeń i regulaminu programu, omówionych przez Zespół „Działaj Lokalnie” w powiecie dębickim. Wśród uczestników znaleźli się laureaci wcześniejszych edycji, jak również przedstawiciele stowarzyszeń i grup, które nie znają jeszcze „Działaj Lokalnie” z własnego doświadczenia, i możliwości jakie ten program oferuje. Ci, którzy nie mieli sposobności uczestnictwa w spotkaniu, mogą zapoznać się z założeniami, ideą i regulaminem Programu pod następującymi linkami:
http://www.karierawdebicy.pl/dzialaj-lokalnie/konkurs-grantowy-2021/
http://dzialajlokalnie.pl

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Ośrodkiem Działaj Lokalnie – Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu – oraz Lokalnymi Partnerami, którymi w tegorocznej edycji są jednostki samorządu terytorialnego: Gmina Dębica, Miasto i Gmina Pilzno, Gmina Żyraków. Realizację programu w powiecie dębickim koordynuje Zespół „Działaj Lokalnie”, na czele z prezesem Dębickiego Klubu Biznesu – Zbigniewem Nosalem.
Termin składania wniosków do tegorocznej edycji programu w powiecie dębickim upływa wraz z dniem 2. czerwca 2021 r.

Informacja Zespołu "Działaj Lokalnie"

Informacja Zespołu Działaj Lokalnie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe