Zwiernik wygrywa Turniej Sołectw - zdjęcia

  • 02.07.2017, 21:16 (aktualizacja 03.07.2017, 10:06)
  • Grzegorz Król
Zwiernik wygrywa Turniej Sołectw - zdjęcia
Sześć z ośmiu zgłoszony do turnieju trzyosobowych drużyn przyjechało, by stanąć w szranki na boisku przy Zespole Szkół w Słotowej. To właśnie tam, już drugi raz odbył się Turniej Sołectw. Bezkonkurencyjna była grupa ze Zwiernika pod kierownictwem tamtejszego sołtysa i jednocześnie radnego Marcina Potempy.

Na scenie w Słotowej zaprezentowały się tamtejsze przedszkolaki oraz gimnazjaliści. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody odbyły się wszystkie zaplanowane punkty imprezy. Po najmłodszych mieszkańcach sołectwa dla publiczności zaśpiewał radny Paweł Bożek, co wprawiło zebranych w świetny nastrój. Na gitarze przygrywał mu asp. szt. Janusz Świerczek z Komisariatu Policji w Pilźnie. Swoich sił wokalnych próbowali także radny Marcin Potempa oraz radna ze Strzegocic Beata Soprych. Rozbrzmiały także dźwięki rozgłośni ZRDN, czyli Zwiernickiego Radia Dobrze Nakręconego, gdzie redaktorem był Marcin Potempa. Przeprowadzał wywiad z bacą. W jego rolę wcielił się Paweł Bożek. Ale główną atrakcją była rywalizacja drużyn z poszczególnych wsi. Ostatecznie wygrał Zwiernik przed Słotową, Strzegocicami, Mokrzcem, Łękami Górnymi i Łękami Dolnymi. Mimo, że uczestnicy konkursu robili, co mogli, aby to właśnie ich sołectwo wygrało, to każdy powtarzał, że chodzi przede wszystkim o świetną zabawę, a tej z pewnością nie zabrakło. 

Grzegorz Król

Zdjęcia (26)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ROKI
ROKI 02.07.2017, 22:24
Zabawa w stylu PSL. Wieś tańczy i śpiewa

Pozostałe