W szpitalu coraz więcej oddziałów otwartych

  • 18.05.2021, 08:00 (aktualizacja 18.05.2021, 08:15)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
W szpitalu coraz więcej oddziałów otwartych W szpitalu przy drzwiach nadal dyżurują żołnierze WOT
Od wczoraj normalnie pracują obydwa oddziały wewnętrzne.

Wczoraj  na wszystkich oddziałach, łącznie z psychiatrycznym w Straszęcinie przebywało 45 osób z koronawirusem. Spadek liczby zakażeń umożliwił decyzję o przywróceniu do normalnego funkcjonowania oddziałów wewnętrznych. W tej chwili pacjenci covidowi przyjmowani są jeszcze na oddziałach: zakaźnym, intensywnej opieki medycznej, psychiatrycznym  oraz dziecięcym. Również na oddział neurologii - do tej pory dla zarażonych koronawirusem przeznaczonych tam było 20 łóżek, zaś 10 dla pacjentów bez covida - teraz na odwrót.

Szpital wraca do normalnego funkcjonowania, ale dyrektor Przemysław Wojtys przypomina, że nadal obowiązują obostrzenia sanitarne i prosi o ich przestrzeganie. 

 

Czytaj także: U nas tylko cztery nowe zakażenia
 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 18.05.2021, 13:55
To celowanie w czoło, między oczy, jest okropne. Termometr to nie broń, chociaż może i o to chodzi, żeby tak się kojarzył. Przecież można skierować go w inną część ciała.

Pozostałe