Przebudowa drogi ruszyła, kierowcy powinni uważać

  • 24.05.2021, 12:23 (aktualizacja 24.05.2021, 12:31)
  • Tomasz Ratuszniak
Przebudowa drogi ruszyła, kierowcy powinni uważać fot. Starostwo Powiatowe w Dębicy.
Około pół roku potrwa przebudowa 4 km odcinka drogi powiatowej nr 1180R w miejscowościach Róża i Zasów. Prace rozpoczęły się kilka dni temu.

Odpowiedzialne za tę inwestycję jest Przedsiębiorstwo Drogowe-Mostowe z Dębicy, które złożyło najkorzystniejszą ofertę (2 739 865 zł). Do podpisania umowy i przekazania placu budowy doszło w połowie maja i teraz firma ma pół roku na zakończenie prac. Zadaniem PDM będzie remont podbudowy, nawierzchni i poboczy, korytowanie rowów, wykonanie odwodnień oraz w niektórych miejscach budowa chodnika.

Zarząd Dróg Powiatowych w imieniu wykonawcy zwraca się z prośbą do kierowców o ostrożną jazdę w miejscach objętych robotami oraz zwracanie uwagi na znaki, które mogą wprowadzać miejscową zmianę organizacji ruchu.

Przeczytaj również: Pięciu straciło prawa jazdy. Rekordzista przekroczył prędkość o 62 km/h

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe