Podwójne wyróżnienie dla Tikkurila w rankingu Budowlana Marka Roku

  • 07.07.2017, 09:19
  • Admin Admin
Podwójne wyróżnienie dla Tikkurila w rankingu Budowlana Marka Roku
Tikkurila została podwójnie doceniona w tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2017 w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne" oraz wyróżnienie w grupie „Lakiery i impregnaty do drewna”. W rankingu nagradzane są marki cieszące się największą renomą i zaufaniem wykonawców.

 - Pracując na co dzień z rozmaitymi markami budowlanymi wykonawcy mają szansę nieustannie sprawdzać, które z nich spełniają najwyższe wymagania i czy można je bez obaw rekomendować klientom. Wyróżnienie przyznane Tikkurila przez profesjonalistów jest dla nas bardzo ważne, świadczy bowiem o ich ogromnym zaufaniu w stosunku do marki, ale też o zadowoleniu z wysokiej jakości produktów – mówi Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

Budowlana Marka Roku prezentuje preferencje wykonawców z branży budowlanej co do wiarygodnych i cenionych przez nich produktów. Na potrzeby rankingu wskazują oni najczęściej stosowane przez nich marki w danym roku, które wyróżniają się jakością  na tle konkurencji, a także mają najlepszą relację ceny do jakości. W tegorocznej, XIII edycji rankingu, na podstawie badań przeprowadzonych przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku w pierwszym kwartale 2017 roku, uhonorowano marki z kilkudziesięciu kategorii.

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe