W wyremontowanej remizie spotykać się będą też gospodynie

  • 28.05.2021, 21:53 (aktualizacja 28.05.2021, 22:45)
  • Tomasz Ratuszniak
W wyremontowanej remizie spotykać się będą też gospodynie fot. Urząd Miejski w Pilźnie.
Do tej pory służyła jedynie druhom z miejscowej jednostki OSP. Po remoncie spotykać się tam będą również gospodynie z Podlesia Machowskiego.

Ta inwestycja, jak przekonują pilzneńscy urzędnicy, nie tylko przysłuży się mieszkańcom Podlesia Machowskiego, ale i wpłynie na estetykę tej miejscowości. Remiza, po gruntownej modernizacji, ma służyć nie tylko strażakom, ale również integracji lokalnej społeczności. Siedzibę znajdzie tam przede wszystkim powstałe niedawno Koło Gospodyń Wiejskich.

Przetarg na remont remizy został już ogłoszony. Rozstrzygnięty zostanie 22 czerwca, a zwycięzca na jego przeprowadzenie będzie miał rok. Inwestycja będzie dofinansowana przez Lokalną Grupę Działania Liwocz.

Przeczytaj również: W Pilźnie najważniejsze były kwiaty we włosach

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe