Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia

  • 01.06.2021, 10:31 (aktualizacja 01.06.2021, 10:56)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia
Za tydzień zamknięta zostanie droga w Zasowie. Zarząd Dróg Powiatowych wytyczył objazdy na czas planowanych tam prac.

Prace rozpoczną się we wtorek 8 czerwca i potrwają do soboty 12 czerwca. W tym czasie 4-kilometrowy odcinek drogi od krzyżówki przy sklepie w Róży w kierunku Zasowa zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Ma to związek z pierwszym etapem przebudowy tej drogi, a konkretnie z wymianą przebiegających pod nią przepustów. Inwestycja prowadzona przez samorząd powiatu, przy 70% dotacji z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, będzie kosztować blisko 2,8 mln zł i zakończy się jesienią tego roku.

Na czas wymiany przepustów objazd zostanie poprowadzony przez miejscowości Róża, Stara Jastrząbka, Żarówka, zgodnie ze schematem poniżej.

Czytaj także: Zaczepiał dziecko, jest poszukiwany przez policję. 

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe