Czterech kierowców straciło prawo jazdy

  • 03.06.2021, 13:28
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Czterech kierowców straciło prawo jazdy
To wynik wczorajszego kaskadowego pomiaru prędkości, prowadzonego na drogach powiatu.

Szczególnym nadzorem zostały objęte  miejsca, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość. Policjanci  prowadzili pomiary prędkości w dwóch punktach na tym samym odcinku drogi. 

Na 60 przeprowadzonych kontroli, ujawniono 59 wykroczeń. Trzech kierujących na trzy miesiące pożegnało się z prawem jazdy, za przekroczenie prędkości o więcej niż 50km/h.

- Jeden to 38-latek zatrzymany w Brzeźnicy, dwaj pozostali to kierowcy w wieku 56 i 48 lat, których patrole skontrolowały w Pustkowie - mówi Robert Kras, specjalista do spraw ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Czwarty z kierowców, któremu odebrane zostały uprawnienia, stracił je z powodu przekroczenia dopuszczalnej liczby punktów karnych.

 

Czytaj także: Na drogach więcej patroli

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Brzezniczanin
Brzezniczanin 04.06.2021, 09:37
Przeciez nie od dzis wiadomo ze w Polsce kazdy to Kubica w wersji ' Szybcy i wscielki '
Mędrzec
Mędrzec 03.06.2021, 17:45
Komuniści tak samo zatrzymywali
miszczu prostej
miszczu prostej 03.06.2021, 15:37
Na 60 kontroli 59 z mandatem... Czy to nie jest ciekawy wskaźnik? Może stałe posterunki kontrolne albo automatyczne kolczatki po przekroczeniu dozwolonej prędkości...

Pozostałe