W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 07.06.2021, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Dwudziesty trzeci w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dio
Dio 09.06.2021, 10:10
Jak to jest, że na tym 'zgniłym, zepsutym moralnie' Zachodzie nikt nie niszczy wspólnego dobra z taką zawziętoscią jak w tym katolickim raju?
klubydokasacji
klubydokasacji 09.06.2021, 06:32
Alez niespodzianka. Dmuchajcie dalej w temat lokalnych pato-klubów sportowych i ich upośledzonych fanów po czym zastanawiajajcie sie kto jest odpowiedzialny za takie wyczyny :)
SKANDAL
SKANDAL 08.06.2021, 10:54
Jakie patrole i kogo !!!!!!!!!!! Śmiech na sali. Ktoś widział patrol ??? Są kamery i nawet tego nie potrafią zrobić !!!!!!! SKANDAL policja i straż miejska !!!!!!!!!!!!!!!
d
d 08.06.2021, 10:12
Na jakiej podstawie miasto płaci komuś za monitoring jak nic z tego nie wynika?
Gonia
Gonia 08.06.2021, 09:23
Nie rozumiem, jest monitoring, straż miejska i dalej dewastują? śmiech na sali, widać ,ze to wszystko pic na wodę, niech się w końcu Policja i Straż miejska weźmie za robotę,
:)
:) 09.06.2021, 13:53
Bo jak na kamerach zobaczą piwo u 17latków to pojawia się w 30sekund, ale jak zobaczą większa grupę - starsza wiekowa tu już nic nie widza ;)
Ja
Ja 08.06.2021, 08:54
Przejechanie przez straż miejską czy policje głównymi alejkami gdzie ich widać z daleka nic nie da. W okresie letnim na takich terenach powinni pełnić dyżury strażnicy lub policjanci po cywilnemu bo to co te małolaty wyprawiają przy rampie rowerowej to woła o pomstę do nieba, połowa pijana, wystarczy żeby pan jeden z drugim mundurowy się tam udał, zainteresował od razu by pomogło.
Gonia
Gonia 09.06.2021, 09:08
musiały by byc osiłki te pollicjanty bo jeszcze by im wlali , dlatego jeżdzą z daleka
Luma
Luma 08.06.2021, 00:09
Za miast zamykać park egzekwować w przestrzeganie porządku... rodzice niech płacą za brak kultury i wychowania u młodocianych wandali... wiek buntu 13/19 lat, niech się wyładuje dodatkowo w pracach społecznych na środku Rynku zbierając śmieci i czyszcząc chodniki z mchu... (najlepsza nauczka), a w parku dołożyć kamer lepszych jakościowo...
fizol
fizol 07.06.2021, 19:11
Jakie patrole?! Żartownisie w redakcji..
Może potrącać za zniszczenia z pensji "strażników" i "policjantów".

Pozostałe