W Straszęcinie malowali pędzlami, dłońmi i stopami

  • 09.06.2021, 09:35
  • Tomasz Ratuszniak
W Straszęcinie malowali pędzlami, dłońmi i stopami
Wystawa prac plastycznych na ogrodzeniu szkoły towarzyszyła obchodom Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej w Straszęcinie.

Uczniowie klas II i III przygotowując je malowały na lnianych płótnach nie tylko pędzlami, ale też dłońmi i stopami. Wszystko po to, by jak najbardziej kreatywnie przedstawić lato.

- Uczniowie pracowali w grupach z entuzjazmem, co zaowocowało wieloma pięknymi pracami, które można podziwiać na ogrodzeniu przy głównym wejściu do szkoły.  W następnych dniach mieszkańcy Straszęcina z zaciekawieniem oglądali prace wykonane przez młodszych uczniów szkoły, do czego zachęcamy również  czytelników - piszą organizatorki Dnia Dziecka w szkole w Straszęcinie - Maria Świstak i Katarzyna Hylińska. 

Prócz malowania na dzieci czekało jeszcze wiele innych atrakcji. Dziewczęta i chłopcy mieli okazję wykazać się sprawnością fizyczna uczestnicząc w wielu konkurencjach sportowych m.in. w skacząc w workach i na skakankach, rzucając woreczkami  do celu, strzelając do bramki , prowadząc slalomem piłkę do celu, strącając kręgli, czy biorąc udział w meczu piłki nożnej między klasami.

Przeczytaj również: Będą zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa i tyrolka

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe