Za godzinę rozpocznie się sesja Rady Miejskiej w Dębicy

  • 09.06.2021, 09:50
  • Grzegorz Król
Za godzinę rozpocznie się sesja Rady Miejskiej w Dębicy
Udzielenie wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2020 roku będzie najważniejszym punktem dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Dębicy, która rozpocznie się o godz. 11.

Oprócz udzielenia wotum i absolutorium radni zajmą się również sprawozdaniem finansowym oraz sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2020 rok. W bloku z uchwałami znalazło się łącznie 11 uchwał. Ich liczba może się jednak zmienić w trakcie posiedzenia. Oprócz wspomnianych tematów radni zajmą się m.in. tematem sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy Słonecznej w Dębicy. Chodzi o teren na którym znajduje dom dla bezdomnych mężczyzn prowadzony przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Dębicy. To kolejna próba przyjęcia uchwały w tej sprawie. W radzie, również wśród obecnej większości, nie było jednomyślności w tej sprawie. Czy coś się zmieniło? Dowiemy się za około godzinę. Transmisję z obrad można będzie obejrzeć na oficjalnym kanale Urzędu Miejskiego w Dębicy w serwisie YouTube TUTAJ.

Czytaj także: Adrian Zandberg przyjechał do Dębicy

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kermit
kermit 09.06.2021, 16:38
Oj przeoczyłem muppet show
Widz
Widz 09.06.2021, 20:31
MC show
Lego
Lego 09.06.2021, 20:05
Nie bylo na coニpatrzec.z jednej i drugiej strony totalni idioci. Przepychają sie jak dzieci w piaskownicy. To obraza dla ludI ktorzy chodzą dp wyborow, a najwieksza dla tych ktorzy na nich glosowali. Tam nie ma ani jedej porzadnej osoby.

Pozostałe