Rock na Rynku: Mand, Krusher, P.A.G.E, Why Not?

  • 14.07.2017, 13:42 (aktualizacja 15.07.2017, 08:16)
  • Admin Admin
Rock na Rynku: Mand, Krusher, P.A.G.E, Why Not? Why Not? podczas koncerty na Dniach Pilzna 2017
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na rockową odsłonę Wakacji z kulturą. W sobotę 29 lipca na dębickim Rynku zagrają grupy: Mand, Krusher, P.A.G.E i Why Not?. Koncert rozpocznie się o godz.19:00.


MAND
Mand to zespół metalowy, pochodzący z Dębicy. Zaczęli grać w marcu 2017 roku, wspólnie spędzony czas zaowocował powstaniem materiału utrzymanego w ciężkim i mrocznym klimacie, z którym w ciekawy sposób kontrastuje żeński wokal. Pomimo krótkiego stażu, kapela zdążyła zagrać jako finalista na eliminacjach do rzeszowskich juwenaliów oraz zakwalifikowała się do finałowego koncertu w ramach Cieszanów Rock Festiwal. W tej chwili zespół pracuje nad nagraniami do swojej pierwszej EP-ki.

Skład:
Ewa Kościółek – wokal
Michał Konefał – gitara
Tomek Domka – gitara
Piotr Wójciak – bas
Bartłomiej Kliś – perkusja

 

KRUSHER
Zespół zagrał do tej pory ponad 300 koncertów w Polsce i za granicą. Formacja o jasielsko-krośnieńskich korzeniach, ma na swoim koncie siedem nagrań studyjnych, koncertowe DVD, trzy teledyski i sporą ilość tras koncertowych. Grają szeroko pojętą muzykę z pogranicza rocka i metalu z kobiecym wokalem. Zespół Krusher to nie tylko muzyka i koncerty. Grupa jest również pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Muzycznego Krushfest, który nieprzerwanie od 2009 roku odbywa się we wrześniu w Jaśle (Podkarpacie). Ideą Festiwalu Krushfest jest promocja ambitnej muzyki metalowej we wszelkich jej odmianach. Do tej pory na scenie zaprezentowało się aż 50 zespołów m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Łotwy, Rosji, Białorusi, Niemiec, Finlandii. Największymi gwiazdami Festiwalu byli: Acid Drinkers, KSU, Turbo, Vader i wiele innych.

Skład:
Klaudia Kozień - wokal
Bartosz Wierzbicki - gitara
Michał Kustra - gitara
Rafał Berkowicz - bas
Adam Pucykowicz - bębny

 

P.A.G.E
Zespół powstał w 2013 roku w Rymanowie. Członkowie grupy spotkali się wcześniej w zespole New Gephard. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale ciężkie brzmienia. Charakterystyczne dla zespołu są kompozycje oparte na ciężkim brzmieniu gitar i melodyjnych refrenach oraz mocne teksty. P.A.G.E zagrał ponad 100 koncertów w różnych stronach Polski. Dzielił scenę z czołówką polskiej sceny rockowej. Ma na swoim koncie także występy na festiwalach w kraju jak i za granicą. Ponadto odniósł sukcesy na licznych przeglądach. P.A.G.E to zespół nieokiełznany i lubi wdzierać się w umysły słuchaczy i pozostawiać tam niezapomniane wrażenia. Grupa wydała niedawno swoją debiutancką płytę pt. „ONLINE”.

Skład:
Jakub Chmiel - wokal
Wojciech Maślany - gitara rytmiczna
Marcin Chodorowski - gitara solowa
Łukasz Tomkiewicz - perkusja
Adrian Adik Jarosz - bas

 

WHY NOT?
Zespół Why Not? z Pilzna powstał w listopadzie 2015 r. W muzyce grupy, obracającej się w rocku, hard rocku i podobnych gatunkach muzycznych, słychać doskonałą współpracę muzyków. Rozumieją się „w lot” i wzajemnie dopasowują jak elementy jednej układanki.

Skład:
Zosia Świerczek - wokal
Kuba Uriasz - gitara prowadząca
Dawid Nowak - gitara rytmiczna
Wiktor Kaczka - bas
Martyna Sasak - perkusja

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe