Radek Rak będzie gościem dębickiej biblioteki

  • 11.06.2021, 16:21
  • Tomasz Ratuszniak
Radek Rak będzie gościem dębickiej biblioteki
Spotkanie z laureatem Nagrody Literackiej Nike 2020 odbędzie się w czwartek 24 czerwca o godz. 17:00 w siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Akademickiej 10.

– Bardzo się cieszę, że odwiedzi nas dębiczanin Radek Rak. O “Baśni o wężowym sercu albo słowie wtórym o Jakóbie Szeli” opowie czytelnikom sam autor, który odebrał najważniejszą w Polsce literacką nagrodę – Nike. Dla Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy to bardzo ważne święto i z pewnością nikt, kto nas tego dnia odwiedzi, nie pożałuje – mówi Monika Rojek - Kałek dyrektor MiPBP.

Spotkanie, sfinansowane ze środków Instytutu Książki,  odbędzie się w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie i Instytutem Książki.

.Ze względu na obowiązujące obostrzenia i ograniczony limit osób mogących wziąć w nim udział, wstęp odbywał się będzie za wejściówkami. Od 16 czerwca odbierać je będzie można w siedzibie biblioteki.

Przeczytaj również: Były mecze, dmuchane zjeżdżalnie i zabawa w pianie - zdjęcia

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 12.06.2021, 19:35
wiedziałem że Pani Monika to strzał w 10 - jako dyrektor,
Stanisław
Stanisław 21.06.2021, 09:22
A co ta Pani ma wspólnego z imprezą zaplanowana na początku roku? Jak na razie wszystko co ta Pani ukazuje jako wielkie odkrycie od lat funkcjonuje w bibliotece. Jestem czytelnikiem tej biblioteki i jestem zażenowany .
Leon
Leon 15.06.2021, 09:17
Może Domu Kultury ?

Pozostałe