Rusza nabór uzupełniający do pierwszych klas

  • 12.06.2021, 12:07 (aktualizacja 12.06.2021, 12:33)
  • Tomasz Ratuszniak
Rusza nabór uzupełniający do pierwszych klas fot. Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy
W poniedziałek 14 czerwca rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych szkół podstawowych. Rekrutacja trwać będzie do 1 lipca.

W ramach rekrutacji uzupełniającej miasto przewiduje nabór na wolne miejsca w klasach ogólnodostępnych, sportowych i integracyjnych w szkołach podstawowych: SP 5 (klasa ogólnodostępna i integracyjna), SP 6 (klasa ogólnodostępna), SP 10 (klasa integracyjna i sportowa) oraz SP 11 (klasa ogólnodostępna i integracyjna).

W pozostałych placówkach nabór uzupełniający prowadzony będzie na miejsca zwolnione przez dotychczas zakwalifikowanych uczniów.

We wszystkich szkołach, w ramach naboru uzupełniającego, dostępnych będzie ogółem około 60 wolnych miejsc, co powinno pozwolić na przyjęcie wszystkich dotychczas aplikujących uczniów, także spoza Dębicy.

Nabór prowadzony będzie w oparciu o system elektroniczny Nabór Vulcan.

Rodzice zainteresowani udziałem w rekrutacji uzupełniającej powinni zalogować się w systemie do posiadanego już konta (jeżeli uczestniczyli w poprzednim etapie rekrutacji) lub założyć nowe konto w systemie.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy.

Przeczytaj również: Przedszkolaki z Dziewiątki przebiegły w sumie 48 kilometrów

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe