Na pikniku pod urzędem zbierali dla Zosi - zdjęcia

  • 12.06.2021, 12:42 (aktualizacja 12.06.2021, 13:44)
  • Tomasz Ratuszniak
Na pikniku pod urzędem zbierali dla Zosi - zdjęcia
Pełne ręce roboty mieli dziś pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy, który był organizatorem imprezy pod hasłem Z sercem dla Zosi . Piknik charytatywny odbył się na parkingu obok siedziby PUP.

Na miejscu czekała dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, warsztaty robienia warkoczy, popcorn i wata cukrowa oraz tort. Była też loteria fantowa, możliwość pomalowania twarzy, dokładnego obejrzenia wozów strażackich, czy policyjnych radiowozów. Z zaproszenia Katarzyny Rostowskiej-Machnik, dyrektora PUP oraz miejskiej radnej, skorzystali też członkowie policyjnego klubu motocyklowego, który zaprezentowali tam swoje maszyny.

W organizację imprezy włączyli się też pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Środowiskowego Domu Samopomocy, Urzędu Gminy Dębica oraz jednostek organizacyjnych samorządu miejskiego i gminnego, a także liczne grono przedsiębiorców i osób prywatnych.

A wszystko po to, by pomóc 2-letniej Zosi Kokoszce zmagającej się z ostrą białaczką szpikową. Jej leczenie wspomóc można też wpłacając pieniądze na konto Fundacji Iskierka, której jest podopieczną. Poniżej dane do rachunku bankowego utworzonego dla Zosi:

Fundacja Iskierka
Warszawa 02-047, Adama Pługa ½
ING Bank Śląski: 28 1050 0099 6781 1000 1000 1054 
Z dopiskiem: „Zosia Kokoszka”

(również dla wpłat zagranicznych z BIC(SWIFT):INGBPLPW

Więcej o sytuacji Zosi i jej rodziców przeczytać można tutaj - Mała Zosia potrzebuje pomocy!

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe