Pani Józefa Sidor skończyła 100 lat!

  • 18.07.2017, 12:07 (aktualizacja 18.07.2017, 13:17)
  • Admin Admin
Pani Józefa Sidor skończyła 100 lat! Jubilatka z rodziną. Fot. USC w Żyrakowie
Setne urodziny obchodziła w ubiegłym tygodniu Józefa Sidor, mieszkanka Bobrowej. Z tej okazji odwiedziła ją delegacja władz gminy, a w niedzielę, oprócz mszy św. w intencji Jubilatki, odbyło się tez rodzinne spotkanie z najbliższymi.

Z gratulacjami i prezentami przyjechali: Marek Rączka - wójt Gminy Żyraków, Krystyna Kania - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Grażyna Kokoszka - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz przedstawiciele Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dębicy - kierownik Jerzy Gągała oraz Anna Popielarczyk.

- Trzeba jeść obfite śniadania, a po śniadaniu codziennie wypić kawkę fusiarę z osobami najbliższymi. I w ogóle należy mieć pogodne
i życzliwe nastawienie - Józefa Sidor zdradziła receptę na długowieczność.

Niżej krótka fotorelacja z wizyty władz gminy - zdjęcia Urząd Stanu Cywilnego w Żyrakowie. Więcej o jubileuszu piszemy w najnowszym wydaniu Obserwatora Lokalnego. 

Obecnie w gminie Żyraków mieszkają trzy stulatki: Antonina Czerwiec z Zasowa (101 lat), Julia Zięba z Bobrowej (100 lat) i Józefa Sidor z Bobrowej (100 lat)

Admin Admin

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe