Małe formy teatralne już w tę niedzielę

  • 15.06.2021, 12:14 (aktualizacja 15.06.2021, 12:27)
  • Tomasz Ratuszniak
Małe formy teatralne już w tę niedzielę fot. Miejski Ośrodek Kultury.
20 czerwca w Domu Kultury Śnieżka rządził będzie teatr. A to za sprawą Wieczoru Małych Form Teatralnych, który się tam odbędzie.

Od godz. 18:00 na scenie występować będą członkinie Grupy Artystycznej Safo i Młodzieżowego Teatru Małych Form Ferment.

W interpretacji Zuzanny Blicharz usłyszeć będzie można fragment prozy autorstwa Sylwii Chutnik „W krainie czarów” oraz wiersz „Śnieg” Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Julia Sikora zaprezentuje fragment powieści „Dolina Issy” Czesława Miłosza oraz wiersz Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej „Morze”.

Wywodzić ze słowa będą: Aleksandra Mielecka z wiersza „Marionetki” Cypriana Kamila Norwida oraz Emilia Węgrzyn z wiersza „Kołatka” Zbigniewa Herberta.

Piosenkę „Niech ziemia tonie w kwiatach” z repertuaru Anny Jantar zaśpiewa dla Państwa Wiktoria Wadas.

Młodzieżowy Teatr Małych Form „ferment” w składzie: Zuzanna Borowiec i Alicja Wojnarowska w spektaklu „SiOStry” opowiedzą historię o miłości sióstr, która zostaje wystawiona na niejedną próbę.

Na zakończenie Sara Chwastek w autorskim monodramie „Tkliwostki” zaprosi Państwa do współodczuwania złapanych myśli, dźwięków, obrazów w opowieści pełnej wątpliwości do samej siebie, traktującej o życiowych poszukiwaniach, oczekiwaniu na miłość i wrażliwość, które trudno odnaleźć w dzisiejszym świecie.

Wstęp za bezpłatnymi wejściówkami do odebrania w Domu Kultury „Śnieżka”.

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury.

Przeczytaj również: Sekretarzyk św. Jadwigi już stoi obok ławki

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe