Sprawnością musieli wykazać się w samo południe

  • 18.06.2021, 14:40 (aktualizacja 18.06.2021, 17:55)
  • Janusz Grajcar
Sprawnością musieli wykazać się w samo południe
Test Coopera, rzut piłką lekarską, skok w dal z miejsca i i bieg wahadłowy. Te cztery próby musieli zaliczyć zainteresowani kontynuowaniem edukacji w klasie mundurowej w Pustkowie-Osiedlu.

Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu na test sprawności fizycznej zaprasza wszystkich kandydatów do liceum ogólnokształcącego – Oddziału Przygotowania Wojskowego. Jego celem jest sprawdzenie kondycji fizycznej, siły oraz wydolności organizmu tych, którzy w przyszłości chcą być zawodowymi żołnierzami.

Egzamin ten stał się jednocześnie zastępczym dniem otwartym. Komisji towarzyszyli bowiem uczniowie klas mundurowych z całym wyposażeniem. Kandydaci biorący udział w teście mogli się przekonać, jak profesjonalnym sprzętem dysponuje szkoła. Jeśli zostaną jej uczniami, sami będą mogli z niego korzystać.

Dyrektor ZSZ w Pustkowie-Osiedlu Sławomir Słyś informuje, że ci, którzy są zainteresowani nauką w Oddziale Przygotowania Wojskowego, a z jakiegoś powodu nie złożyli wniosku elektronicznego o przyjęcie w terminie do 31 maja, mogą go dostarczyć w formie papierowej do sekretariatu szkoły.

To specjalnie dla nich został wyznaczony drugi termin testu. Szkolna Komisja Rekrutacyjna zadecydowała, że odbędzie się 7 lipca o godz. 9:00.  Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer tel: 14 6818 739.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
odbył
odbył 18.06.2021, 17:01
To zdanie z "odbyłem" to kwintesencja "jakości" waszego usiłowania pisania. Wieloletniego usiłowania.
odbył
odbył 18.06.2021, 16:55
"Komisja rekrutacyjna w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu odbył na test sprawności fizycznej zaprasza wszystkich kandydatów do liceum ogólnokształcącego."

O co chodzi tym "odbyłem"?
krzysia
krzysia 18.06.2021, 16:39
Dziwne w tych miejscach mialy byc boiska chyba nawet ktos cos robil

Pozostałe