Na rozpoczęcie wakacji zapraszają do parku

  • 19.06.2021, 10:03
  • Tomasz Ratuszniak
Na rozpoczęcie wakacji zapraszają do parku
W Parku im. Skarbek-Borowskiego, z uwagi na deszczową pogodę, nie udało się zorganizować Dnia Dziecka. Tym razem jednak miasto liczy na lepszą aurę i w niedzielę 27 czerwca zaprasza na rodzinną imprezę na powitanie wakacji.

Powitanie wakacji rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 18:00. Na miejscu na najmłodszych czekać będą szczudlarze, akrobaci, darmowa wata cukrowa, lody, popcorn i wiele innych atrakcji. O godz. 16:00 w strefie zabaw obejrzeć będzie można spektakl zatytułowany Przygody Pippi Skarpetki. 

Dodatkowo Weldon Kids wraz z Fun&Sport przygotowują na ten dzieć zajęcia z dogoterapii i robotyki, a Plaza Sport i karatecy z Dębickiego Klubu Kyokushin gry i zabawy.

Chętni będą też mogli zabrać gazetę „Ilustrowany Kurier Codzienny” ze swoim zdjęciem.

- Mamy nadzieję, że tym razem pogoda nie pokrzyżuje nam planów i w zmodernizowanym parku będą mogły się bawić z nami całe rodziny - mówi Mariusz Szewczyk burmistrz Dębicy.

Impreza będzie także okazją do odsłonięcia tablicy upamiętniającej hr. Edwarda Bernarda Raczyńskiego, jego żony Joyous Markham-Raczyńskiej i Włodzimierza Skarbek-Borowskiego. Hr. Edward Bernard Raczyński w 1936 r. przekazał miastu grunty pod powstanie parku.

Ponadto, w godzinach od 10:00 do 18:00 przy kasach stadionu KS Wisłoka (od strony parku), będzie prowadzona akcja szczepień przeciwko Covid-19, zorganizowana przez Miasto Dębica i Centrum Medyczne Medyk. Więcej informacji na ten temat znaleźć można klikając w poniższy link:

W przyszłą niedzielę szczepić będą na stadionie

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe