Radny apeluje, bo mieszkańcy się śmieją

  • 24.06.2021, 09:27
  • Tomasz Ratuszniak
Radny apeluje, bo mieszkańcy się śmieją fot. Starostwo Powiatowe.
Z zaskakującym apelem zwrócił się do obecnych na ostatniej sesji Rady Powiatu radny Daniel Wójcik.

- I ostatnia taka rzecz, to apel może do nas wszystkich, nie tylko do zarządów, czy panów starostów, żebyśmy czasem uważali na to co w mediach społecznościowych piszemy, czy mówimy. Bo czasem wynikają nieporozumienia i później mieszkańcy się z nas śmieją, że przyszło dwóch czy trzech radnych, pokłócili się między sobą, a mało kogo to interesowało. Tylko media miały z tego temat żeby o czymś napisać - przekonywał wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej.

Czy skutecznie? O tym się dopiero przekonamy.

Przeczytaj również: Remont mostu i drogi kosztować będzie prawie 5 mln zł

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
B.Sz.
B.Sz. 25.06.2021, 12:57
Jak tu się nie śmiać nie pisać MOPS strajkuje że mało zarabia. Moje dziecko niepełnosprawne nie ma terapeuty od stycznia. Pani dyrektor pyta nas czy sobie znaleźliśmy terapeutę. Paranoja ,typowa pokrzywka dla dziennikarzy.

Pozostałe