Kupią nowy samochód i udoskonalą system alarmowy

  • 25.06.2021, 07:52
  • Źródło: Powiat Dębicki
Kupią nowy samochód i udoskonalą system alarmowy Fot. Starostwo Powiatowe w Dębicy
Modernizacja łączności pomiędzy jednostkami straży pożarnej i zakup samochodu kwatermistrzowskiego były tematami ostatniego Konwentu Wójtów i Burmistrzów.

Podczas spotkania st. bryg. Krzysztof Marek, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy przybliżył aktualny stan systemu alarmowania. W związku z danymi jakie przedstawił zebranym, uczestnicy spotkania zdecydowali, że wszystkie samorządy przekażą dofinansowanie na modernizację systemu łączności.

Drugą kwestią, jaką poruszył komendant PPSP, była konieczność zakupu samochodu kwatermistrzowskiego. Starosta  Piotr Chęciek zadeklarował, że część związanych z tym wydatków poniesie samorząd powiatu.

 

Źródło: Powiat Dębicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe