Bożena Dziadosz przeszła na emeryturę. Szkoła ma nowego dyrektora

  • 28.06.2021, 13:20
  • Tomasz Ratuszniak
Bożena Dziadosz przeszła na emeryturę. Szkoła ma nowego dyrektora Od lewej: Bożena Dziadosz, Joanna Staroń (przewodnicząca Rady Rodziców) i Grażyna Pasik. fot. Urząd Gminy Dębica.
Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Głobikowej było też okazją do pożegnania Andrzeja Dziadosza, dyrektora Szkoły Podstawowej w Stasiówce.

Bożena Dziadosz ze szkołą w Głobikowej była związana od 1987 roku, a kierowała nią od 1991 roku. Stanowisko dyrektora przejęła 30 lat temu po Jerzym Gleniu, który piastował je jedynie przez 3 lata. To m.in. dzięki staraniom Bożeny Dziadosz w 2017 roku w Głobikowej oddana została do użytku nowoczesna sala gimnastyczna.

Dotychczasowa dyrektor zdecydowała się jednak odejść na emeryturę, a jej obowiązki objęła Grażyna Pasik, która do tej pory zajmowała się nauczaniem najmłodszych uczniów ZS w Głobikowej.

Pożegnanie Bożeny Dziadosz władze gminy połączyły z pożegnaniem Andrzeja Dziadosza, dyrektora SP w Stasiówce, który na emeryturę przeszedł już wcześniej, ale z uwagi na obostrzenia nie było możliwe zorganizowanie mu oficjalnych podziękowań za lata pracy.

Przeczytaj również: Prądu nie będzie w sześciu miejscowościach

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe