Wisłoka Dębica ma nowego prezesa

  • 30.06.2021, 21:53 (aktualizacja 01.07.2021, 11:18)
  • Grzegorz Król
Wisłoka Dębica ma nowego prezesa Jarosław Urbanowicz (drugi z lewej) z Pucharem dla Olimp Team za zajęcie II miejsca w 21. edycji Piłkarskiej Ligi Halowej Firm Dębickich w 2017 roku; obok burmistrz Mariusz Szewczyk, Marta Pawełko-Tokarz - dyrektor MOSiR i Kazimierz Sak - kierownik Domu Sportu.
Kacper Bieszczad przestał pełnić funkcję prezesa Wisłoki Dębica. Stanowisko to objął dzisiaj Jarosław Urbanowicz.

- Pragniemy poinformować iż 30 czerwca 2021 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków KS Wisłoka Dębica. Podczas trwających niespełna 90 minut obrad wybrano nowy, siedmioosobowy zarząd oraz prezesa klubu. Osobą, która zastąpiła na stanowisku Kacpra Bieszczada jest pan Jarosław Urbanowicz - poinformował klub na Facebooku.

Kacper Bieszczad ze względu na nadmiar obowiązków zawodowych i szkoleniowych skoncentruje się w klubie na innych obszarach oraz zadaniach. Wejście do zarządu Jarosława Urbanowicza powinno z kolei usprawnić pozyskiwanie nowych sponsorów, dzięki którym Wisłoka mogłaby ustabilizować swoją kondycję finansową.

- Jeszcze w tym tygodniu przeprowadzimy wywiad z Jarosławem Urbanowiczem, który przedstawi swoje autorskie pomysły na poprawę funkcjonowania Wisłoki od strony organizacyjnej oraz ogólną wizję klubu na najbliższe lata - czytamy.

Kacper Bieszczad od dzisiaj pełnił będzie funkcję wiceprezesa klubu. Jak sam mówi decyzję podjął dla dobra swojego, ale również Wisłoki, z którą związany jest od wielu lat. Był m.in. zawodnikiem tego klubu, a przez ostatnie sześć lat - jak sam mówi - to on zarządzał Wisłoką. I nadal będzie to robił. Nowy zarząd klubu z Parkowej prezentuje się następująco:

Jarosław Urbanowicz - prezes

Kacper Bieszczad - wiceprezes

Jan Skowroński - członek zarządu (piłka nożna, zapasy, siatkówka)

Witold Brniak - członek zarządu (siatkówka)

Radosław Garlewski - członek zarządu (piłka nożna)

Jakub Kolbusz - członek zarządu (piłka nożna)

Marcin Batora - członek zarządu (piłka nożna)

Czytaj także: Paweł Sokół podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze - wideo

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Na zawsze 1908
Na zawsze 1908 01.07.2021, 12:26
Powodzenia i życzę samych trafnych decyzji dla dobra klubu i dla sportu w Dębicy. Wisłoka dziś to dobry produkt marketingowy, po drabince pucharowej Wisłoka pnie się wysoko , jest coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce. Grono sponsorów musi się powiększyć i w niedługim czasie trzeba zawalczyć o 2 ligę !!
z pewnego źródła
z pewnego źródła 05.07.2021, 14:46
w tej chwili to trzeba utrzymać 3 ligę , nie ma w planach awansu w tym sezoznie

Pozostałe