Wisłoka II powraca na ligowe boiska

  • 02.07.2021, 18:57 (aktualizacja 03.07.2021, 12:37)
  • Grzegorz Król
Wisłoka II powraca na ligowe boiska
Ostatni raz zawodnicy rezerw Wisłoki wybiegli na boisko w 2019 roku. Po zakończeniu sezonu 2018/19 drużyna została rozwiązana.

O tym, że zostaje ona ponownie powołana do życia poinformował na swojej stronie klub z Parkowej. Trenerem drugiego zespołu Wisłoki będzie Mateusz Wójcik, natomiast jego asystentem Tomasz Zych. Wisłoka II do rozgrywek została zgłoszona w sezonie 2012/13 i - co jest oczywiste - rozpoczęła zmagania w klasie B. Już w następnym sezonie awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej, w której grała aż do rozwiązania drużyny. Był taki moment, że piłkarze bili się o awans do klasy okręgowej.

Jesienią tego roku znów będzie można zobaczyć piłkarzy drugiej drużyny Wisłoki, tym razem jednak zaczną rywalizację w V lidze.

To nie jedyna zmiana w ostatnich dniach, o której poinformował klub. W środę 30 czerwca odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków KS Wisłoka Dębica w trakcie którego wybrany został nowy zarząd. Prezesem został Jarosław Urbanowicz, a wiceprezesem Kacper Bieszczad. Członkami zarządu wybrano: Jana Skowrońskiego (piłka nożna, zapasy, siatkówka), Witolda Brniaka (siatkówka), Radosława Garlewskiego (piłka nożna), Jakuba Kolbusza (piłka nożna) i Marcina Batorę (piłka nożna). Koordynatorem Akademii Piłkarskiej Wisłoki pozostaje Dariusz Kantor, a dyrektorem sportowym Wacław Maciosek.

 

Czytaj także: Wisłoka Dębica ma nowego prezesa

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ks
Ks 02.07.2021, 21:38
Panie redaktorze "dwójka" ma rozpocząć rozgrywki w V lidze (okręgówka), do której piłkarze Wisłoki wywalczyli awans w sezonie 18/19

Pozostałe